8

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

2 member
Bir okur
"Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimseler değer verir." Hz. Muhammed s.a.v
"Sana ruh üflendiğinde bir kadının karnındasın, ağladığında bir kadının kucağındasın, sevildiğinde bir kadının kalbindesin! Ona iyi davran !" #8martdünyakadınlargünü kutlu olsun 💜
Reklam
Tüm dünyanın ve 1000kitap'ın kadınları, kadınlar gününüz kutlu olsun. Mutluluğunuz, gülüşünüz ve en önemlisi özgürlüğünüz daim olsun. Sizin ışığınızla, daha aydınlık yarınlara, sevgiyle kalın.
Burak Beyhatun

Burak Beyhatun

@Burakbeyhatun
·
1y
Ben bir kadın, yani bir insan olmak istiyordum. Benim de nefes alma hakkım, bağırma hakkım olduğunu söylemek istiyordum. Başkaları ise, benim çığlıklarımı dudaklarımda, nefesimi göğsümde boğup susturmak istiyorlardı.
Ah çocukluk Ah! Vara yoğa gülün bakalım! En iyi günleriniz bunlar, gülün bakalım gülün!...
Sayfa 149Kitabı okudu
"Ey kahraman Türk kadını, sen yerlerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın." Mustafa Kemal Atatürk
Cehaletin tek korkusu kadındır. Çünkü, kadın öğrenirse çocuklarına da öğretir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun!
Reklam
1,000 öğeden 981 ile 990 arasındakiler gösteriliyor.