Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Binnur Şafak Nigiz

Profil
Bakışları bir an duraksarken, gözünün siyahında kendimi görür gibi oldum. Belki de gerçekten onda kendime ait bir şey buluyordum. Belki o da bende kendine ait bir şeyler buluyordu, bilmiyordum. Ama siyah kirpiklerinden, kuzguni siyahı gözlerine damlayan kelimeleri bulanıklaşmış harflerini yavaş yavaş seçmeye başlamıştım.
Binnur Nigiz
Sayfa 272 - Dokuz Yayınları
Bileğimi elinin içinden kurtarmak için çekerken gök şiddetle gümbürdedi, bir nefes alıp verişi kadar kısa bir zaman diliminde simsiyah bir okyanusun içine çekildiğimi hissettim. "Çok yanlış bir okyanusun çakıl taşına göz diktin," dedi o tanıdık erkeksi ses. "Şimdi hemen onu bırakıyorsun."
Binnur Nigiz
Sayfa 259 - Dokuz Yayınları
"Can çekiştiğimi görmediler ama sigara içtiğimi fark ettiler," dedi geçmişten kopup bana doğru savrulan eski bir takvim yaprağı gibi. "Ölüyordum ama sigara içmem daha büyük bir sorundu."
Binnur Nigiz
Sayfa 256 - Dokuz Yayınları
Bir bakış kanatabilir miydi zihnindeki tüm kelimeleri? Kanatıyordu.
Binnur Nigiz
Sayfa 253 - Dokuz Yayınları
Yaralı parmaklarımla bir bir sıraladığım o bariyerlerin üzerine benzin döken adamın göğsünde sessizce bekledim. Her seferinde tam alev alacakken bir şekilde söndürmeyi başarıyordum. Söndürmek zorundaydım. Buna mecburdum.
Binnur Nigiz
Sayfa 252 - Dokuz Yayınları
23411
110 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.