Birtakım Tuhaflıklar

Profil
Biz de seni hasta zannettik. Her şeyi hatırlıyorsun. Doğru, her şeyi bütün ayrıntısına kadar hatırlıyorum, ama onu niye yaptım, oraya niye gittim, onu neden söyledim, işte bunları asla cevap veremiyorum. Şaşılacak bir şey değil. Her şey rüya gibi olup biter. İnsan ne yaptığını bilir, ama kendisini kontrol edemez. Beni deli sanması belki daha iyi. Sağlıklı insanlar da bazen böyle davranırlar. Doktor cevap verdi: Sözlerinizdeki gerçek payı büyük. Deli ile akıllı arasında bir çizgi çizmek gerekirse; bunu kimse yapamaz. Hepimiz zaman zaman böyle hareket ederiz. Tam anlamıyla normal bir adam, zor bulunur.
Sayfa 226Kitabı okudu
"Seksten sonra tuhaf ruh hallerine kapılırız. İlişki sonrasında sık sık derin bir hüzün yaşarlar. Partnerlerden biri ya da her ikisi de uyumak, gazete okumak ya da hemen orayı terk etmek isteğine kapılabilir. Yaşanan bu sorunun temelinde seksin kendisi değil de, içerdiği şefkat, enerji ve hedonizm ile sonsuz sıkıntı, baskı, zorluk ve içe kapanıklık gibi hayatımızın dünyevi yönleri arasındaki karşıtlık vardır. Seks, yaşadığımız güçlükleri görünmez kılıp bizim için yok eder. Libidomuzu harcadıktan hemen sonra, normalde olduğumuz kişi ve ilgilendiğimiz alanlar bize birden çok tuhaf ve yabancı gelir."
Öğretmenler birbirlerine 'uzmanım' diye mi hitap ediyor 🤔😅. Çavuşum, yüzbaşım, albayım.. rütbeleri yolda herhalde.. instagram.com/p/ClW-BAgt062/?...
İnsanlar fark edilmek istiyor, bir şekilde kendilerini fark ettirmeye çalışıyorlar. Sosyal medya hesaplarında hiç fotoğraf paylaşmayanlar, bunu yanlış görenler bir süre sonra yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Yeterince beğeni alamayanlar fenomen özentisi kılık kıyafetlere bürünerek poz vermeye, günlük giyim tarzlarını da buna göre şekillendirmeye yöneliyor.
Önümdeki çocuk sağ eliyle soru çözüp sol eliyle optik kodluyordu. öğrenci değil ahtapot sanki 🦑
128 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
Şaban'ın Tuhaf Macerası
Servisi kaçırdığı için otobüs durağına yürüyen Şaban'ın kafasına bir kağıt düşer. Kağıdın içinde bir yardım mesajı yazılıdır. Yanında bir otel vardır. Otele girdiği andan itibaren "tuhaf" macerası başlamış olur. Ama Hikaye Anahtarcısının onun için yaptığı planlar daha yeni başlıyordur
Tuhaflıklar Asansörü
Tuhaflıklar AsansörüAyşe Sevim · Düş Değirmeni Kitaplığı · 2018163 okunma
çok değişik
Mesela çamaşır suyu diye bir şey var çamaşırlar deymemesi gerek..🤔
92 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.