Giriş Yap
381 syf.
·
6/10 puan
Kitabın başları hoşuma gitmese de sonlarına doğru keyif aldım diyebilirim. Yazar temel borsa bilgilerini geçmişte yaşadığı ya da yaşanılanları örnekleyerek anlatmış çoğu yerde. Okuma esnasında Amerika borsasındaki tanınmamış şirket isimlerini sık görmeye başlayınca daha da sıkılsam da yazarın anlatmak istediği mesajı kaptım diyebilirim. Kitabın son bölümlerinde hap bilgiler var ve bunlar da başlardaki anlattığı hikayeler ile tutarlı gitmiş.
Reklam
Geçmişteki fiyatların gelecekteki fiyatlarla fazla bir ilişkisi olamaz, zira fiyatların hafızası olmadığından hazırlayamazlar. Adam Smith.
381 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Borsa
87 borsa krizi sonrası yazılmış bir kitap, bu kitabı okurum ve ona göre borsada hareket ederim demek biraz yanlış olabilir. Ben de ilk defa borsa ile alakalı bir kitap okumuş olmakla birlikte değişen şeylerin olabileceğini düşünüyorum. Yine de kitap amerikan borsası üzerinden kişilerin nelere dikkat etmesi gerektiğini sade ve eğlenceli şekilde anlatıyor. Milyarlarca dolarlık fon yönetmiş bir kişinin yazdığı bu kitap kesinlikle okumaya değer.
Reklam
Para Avcısı
Filmini severek defalarca izledim. Hem İngilizce hem de Türkçesini okumak istiyorum. #borsa
Wall Street Kurdu - Para Avcısı
İndirim
Özellikle borsa konusunda kitap okumak isteyenler için Scala Yayıncılık her gün bir kitapta veya kitap setinde %70 indirim yapıyor. İlgilenenlere duyurulur 📣
2
13
128 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42