Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Çal şimdi bir romans balkondan...
Ve kadın giderken, "Sensiz uyuyup, hiç uyanmamak istediğim günlerim oldu," dedi. Adam ona dönerek, "Ben sensiz geçen anları günden saymadım. O yüzden senden sonra tek birgünüm dahi olmadı, benim..." diye karşılık verdi.
Diyalog
"Bir beni büyüleyemedi müptezel."
Diyalog
-Bazen gerçekten de uyumadıklarını düşünüyorum -Kimlerin? -Ölülerin -Nasıl yani? -Baksana bana ben de bir ölüyüm benim de öldürdüler kalbimi. Ölüyüm ama gerçekten uyumuyorum. -Yaşayan bir ölü gibi -Evet. Sadece yaşayan bir ölü. Ölü
Diyalog
Önce iki ekmek almakla başla işe...
İnsanın sabahları uyanmak için başka bir sebebi olmalı, Olivia. Bir düşünceyi karanlıklar içinden çekip dağların ardından düze indirmeli, dedi. Masadaki eksiklere rağmen bakan Olivia; "Evet, bu işe iki ekmek almakla başlamalısın. Düşünmek için önce insanın karnının doyması gerekir." diye karşılık verdi.
Diyalog
Gitti, yanına. Usulca dokundu, omzuna. Ne bir ses ne de kımıltı. Döndü bana; neyi var bunun? Baktım, durana. Bırak kendi haline karışma, yaşamaktan bıkmış...
Diyalog
23424
350 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.