Profil
Benim ahhlarım genelde tutar... Ayağına taş takılsın istemem ama kalbine ben takılayım... ☆
"Ömrüm, bana Allah'tan başka dost olmadığını öğrenmeme yardımcı oldu."
İsmet Özel
İsmet Özel
Hakaretleri üzerinize alınmayın..sorumlu sorumsuzlara küfürlerim
Sabah 7:30 gibi çöpten birşeyler toplamaya çalışan 1 geleneksel giysili kadınla 2 çocuğunu gördüm. Utandım kendimden.. ülkenin başından Sonuna kime denk gelirse küfürler ettim.. alın size hayırlı cumalar şerefsizler.. böyle hayır böyle cuma olmaz böyle bayram olmaz.. (Ya çıkartıp para verseydin diyen olacak bilirim ne kadar onur kırıcı birşey’dir o hareket) (Kadın olayı yanlış anlayabilir vsss)
İnce Hatic :)
Bizimde geciktiklerimiz, yarım bıraktıklarımız, yeni hislerle buluşacaklarımız var… Birlikte dönüşeceklerimiz, başka pencereden bakacaklarımız var. Her zaman. Ümit bizdedir. Başlayalım.
Kilometrelerce uzakta bir yanımı,nasıl olurda sızım sızım sızlatırsın.?
dünya dünyadır ama bu arada sevgiler de vardır...önemli soru hangi türü sizi sürüklüyor?
Günaydın..
"Gülleri sarı severim, toprağı ıslak. Türküleri yanık, şiirleri hoyrat! Havayı nemsiz, çayı demsiz Bir seni olduğun gibi, Bir seni her şeye rağmen. Bir seni, hâlâ." 🍀
Ümit Yaşar Oğuzcan
Ümit Yaşar Oğuzcan
Şuan saat sabahın körü. Güneş doğmayı bekliyor. Şimdi buraya seni düşünerek bir şeyler yazıyorum. Mesela '' günaydın, özledim, seni seviyorum ''diyorum. Ve sabah, senin bunları okuyup yüzünde oluşabilecek tebessüm ihtimalini düşünerek mutlu oluyorum. Aşkta tam olarak bu değil mi zaten?.. Ümit ÜSKÜDAR
Haykıracaksın ama isyan etmeyeceksin. Ağlayacaksın ama belli etmeyeceksin. Onsuz kalacaksın belki; ama asla vazgeçmeyeceksin.
Can Yücel
Can Yücel
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.