Hayırlı Ramazanlar :)

Profil
"Rabbim zihnime ve kalbime sekinet ver. Bana,verdiğine de vermediğine de razı olacak bir irade ver. Teslimiyetimi artır. Kalbime, senin takdirine rıza gösterebilmenin ilmini ver."
Reklam
"Her çağda, şartlar ne kadar ağır ve umutsuz olursa olsun inananlar için bir Nuh'un Gemisi vardır. İnananlar ona sığınırlar ve onu felâketlerin yatıştığı veya erişemediği, trajik çizgilerin durgunlaştığı bir yere ulaştırabilirse, kurtuluş yeniden başlayacak demektir. Her çağda her uygarlık ve her inanç grubu için böyle bir "diriliş" umudu vardır."
Sezai Karakoç
Sezai Karakoç
Mülk O'nundur. Hamd da O'na özgüdür.
Reklam
بسم الله الرحمن الرحيم فَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُۜ ٧ وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَراًّ يَرَهُ ٨ Zilzal sûresi 7/8 ﴾7﴿ Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu (karşılığını) görür. ﴾8﴿ Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu (karşılığını) görür.
Kur'an'ı Kerim
Kur'an'ı Kerim
Aff ve rahmetin sağanak hâlinde yağacağının müjdesinin verildiği Ramazan ayına kavuşturan Rabbim'in şanı ne yücedir. Her manasıyla idrak edebilen ve hayatımızı bu düzen üzere yaşayanlardan olmak duâsıyla.. HAYIRLI RAMAZANLAR...
46 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.