Hissizlik Hissiyatı

Profil
Azalarak bitti bazı şeyler. Aniden olmadı göz göre göre, gözümün önünde oldu.Bittiğini yavaş yavaş hissettim. Bitmesin diye çabaladım biraz, bir yerden sonra benim de gücüm bitti. Dermanım kalmadı mücadeleye. Kimse suçlu değil. Herkes biraz hatalı ama kimse suçlu değil. Ben de.
“Neden insanlar için fazlaca düşünürken düşünüldüğümü hissetmiyorum ?”
Reklam
Hissizleşmek...
Aşkı ve çılgınlıkları nasıl da unutmuşuz Oysa sevmeyi, gülümsemeyi bilmiyorsa insan Öfkelenemez bile artık ve kent öfkesiz İnsanlara yenilmemiştir hiçbir zaman
"Bir gün her şey bitecek diye aklım gidiyordu, her şeyin bittiği gün aklım değil kalbim gitti.'' 'Hissizleştim'
Sabiha Nur
Sabiha Nur
Taaccüp duygusu kaybolunca, saldırı düzeni alıyor insan, yanına hiç kimse yaklaşamıyor bu yüzden. Bir zamanlar ben..
Ecmel Verâ⚘︎

Ecmel Verâ⚘︎

@UmutVera
·
11 Temmuz 2023 23:41
Her şeyin ve herkesin kötü oldu­ğunu düşünmekten daha güçlü bir duvar yoktur bu hayat­ta. O duvarın arkasına saklandıysan her an tetiktesin de­mektir, sana yönelecek en ufak tehlikeyi kolayca sezebilir, savaşabilir ya da kaçabilirsin demektir.
Sayfa 21 - PDFKitabı okudu
EMRO

EMRO

@EMRRo
·
26 Mayıs 2023 21:30
"Anlamıyorlar, nazlanıyorum sanıyorlar. Oysa hiçbir şey istemiyor içim."
Oğuz Atay
Oğuz Atay
Reklam
"Hissizlik bütün alametlerin en beteriydi."
Sayfa 354 - Pegasus Yayınevi, 1. BaskıKitabı okudu
HİSSİZLEŞMEK VE DUYGULARI ÖRTBAS ETMEK, YARAYI KORUR AMA İYİLEŞMEYİ ENGELLER..
Sınavdan sonrakı stress atma saatleri:))))
Şuan napıyoruuuzzzz?🥳🥳🥳 Hayatı ve kafamızın içindeki sesleri sessize alıyoruuzzz ve tam suret kitaba devam ediyoruzzzzz🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Madem acılar bize aşık, aşk da yalan zaten, e napalım? Biz de mutlulukla dans ederiz🥳🥳🥳 Var mısınıııızzzz?
Kimimiz için mantık ve kalp terazisindeki dengesizlik sonucu his ve olayları bağlamlaştıramama, kimimizde çocuklukta hakkıyla hissetirilemeyen duyguların yarım kalması ve zamanla unutulması, kimimizde ise tanıdığımız yabancılar tarafından yüreğimize ekilen acı tohumlar, duyguların insan üzerindeki saltanatını kaybetmesi, kalpte açılan boşlukların doldurulamaz olması duygulara ve insanlara sığamamazlıkla sonuçlandı. 𝔈.𝔇.
Reklam
Yaşamımı hareketli kılan mayalı hamurdan yoksunum ; gece yarıları beni canlı tutan, sabahları beni uykudan uyandıran dürtüden yoksunum.
"Günümüzde pek çok insan gibi derin bir çaresizlik ve anlamsızlık hissine kapılır. İstekleriyle hisleri gerçek anlamda bir fark yaratamayacağı için çok geçmeden istemekten ve hissetmekten vazgeçer.
56 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.