Giriş Yap
İnsanlar sadece iyi ve kötü olarak ayrılırlar.
O talihsiz varsayımlarına göre bütün zenciler yalan söyler, bütün zenciler temelde ahlaksız yaratıklardır, kadınlarımızın yakın çevresinde hiçbir zenciye güven olmaz, İnsanların zihinlerinin çapını gösteren bir varsayım bu. Gerçeği biliyorsunuz, gerçek şudur: Bazı zenciler yalan söyler, bazı zenciler ahlaksızdır, kadınlarımızın yakın çevresindeki bazı erkeklere güvenmememiz gerekir - ister siyah olsun ister beyaz. Ama bu her türlü insan soyu için geçerlidir, belli bir insan soyu için değil. Bu mahkeme salonunda hayatında hiç yalan söylememiş, ahlaksızca bir şey yapmamış kimse yoktur, bir kadına hiç arzuyla bakmamış tek bir erkek yoktur."
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Allah rssulune ne diyecekler..
Batıdan doğuya gelince birisi turist diyorlar doğudan birisi batıya gidince terörist diyorlar..nerde adalet
Irkçılık
Cənablar bütün zəncilərin yalan deməsi haqda deyilənlər yalandır.Siz həqiqəti bilirsiniz,həqiqət budur ki,bəzi zəncilər yalan danışır,bəzi zəncilər əxlaqsızdır,bəzi zəncilərə etibar edib onların qadınlarımıza yaxın gəlməyinə imkan vermək olmaz,fərqi yoxdur ,ağ,yaxud qara qadına. Və həqiqət budur ki, ayrıca bir insan irqinə bunu aid etmək düzgün deyil.İrqindən asılı olmayaraq,bütün insanlar arasında yalan danışanlar var TÜRKÇESİ Beyler tüm siyahların yalan söylemesi hakkında söylenenler yalandır.Gerçek şu ki, bazı siyahlar yalan söylüyor, bazı siyahlar ahlaksız, bazı siyahlara güvenilemez ve kadınlarımıza yaklaşmalarına izin verilemez, fark etmez. onlar beyaz veya siyah. Ve gerçek şu ki, onu ayrı bir insan ırkına atfetmek doğru değil, ırk gözetmeksizin bütün insanlar arasında yalancılar vardır.
Bülbülü Öldürmək, Harper LeeSayfa 326 - Qanun Nəşriyyatı
Reklam
·
Reklamlar hakkında
. Bizim mahkemelerimizde, beyaz adamın dünyasıyla siyah adamın dünyası karşı karşıya geldiğinde, her zaman beyaz adam kazanır. Bu ne kadar çirkin olursa olsun hayatın bir gerçeği. .
30 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.30