Profil
Dm kutusu
Buna inanamıyorum. Mesaj kutusunun gereksiz içeriklerle dolmasına gerçekten inanamıyorum. Burası kitap ve kültür içerikli olmalı dedikçe, saçma sapan insanlarla konuşmak zorunda kalmama inanamıyorum. Öncelikle, herkese hızlıca dönüş sağlayacak vaktim zaten yok. Profil adımda 21 var diye, 21 yaşında zannedilmekten bıktım. Ve açlık çeken insanların beni bulmasından da sıkıldım. Cinselliğin Afrikası diyenler bu ülke için çok haklılar. Öfkeliyim. Kutuyu her zaman kontrol eden birisi değilken bu hale geldim. Takibe takip yaparken, kitap konuşmak istemeyen bir daha bana yazmasın lütfen! Ve #1000Kitap bu konuya bir çözüm bulsun artık. Profil adımı değiştirmek zorunda kaldım!
"Bir mesajın hiç alınamaması onun gönderilmeye değer olmadığı anlamına gelmez."
Adamlar sen mesaj at diye uzaya uydu göndersin, baz istasyonu kursun, telefon üretsin; senin attığın mesajlara bak. "Ok, tmm"
Yutkunamadım :(
- 8 dakika dedim bak tam 8 dakikada geldim 😀 + Senin bu zaman hassasiyetin niye böyle - 15 dakika sonra konuşuruz dediğim kişinin 4 yıldır mezarına gidiyorum. Ondan dolayı, sıkıntı verdiysem eğer kusuruma bakma..
12 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.