Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Heves kırıcılardan uzak durun!
Çevremde başarılı olan ve hayallerinin peşinde olan insanlara baktığım zaman onların çevresinde hep onları destekleyen insanlar olduğunu görüyorum.Hata yapsan bile arkanda durabilecek, heveslerine olumlu yaklaşan insanlar varsa çevrende, hevesin her daim canlı kalıyor ve hayata daha bir zevkle tutunuyorsun.
Öneri
Size bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Birkaç aydır kendi gayretlerimle İtalyanca öğrenmeye çalışıyordum. Tabi herkesin de hemfikir olacağı gibi en güzel öğrenme yöntemi anadili İtalyanca olan birinden öğrenmek. 4 yıl kadar önce rastgele keşfettiğim bir uygulama tekrar...
“ Sorunları çözen ve para üreten bilgidir. Bu yüzden önemli olan ne kadar kazandığın değil, elinde ne kadar para tutabildiğidir. “
Zengin Baba Yoksul Baba
Zengin Baba Yoksul Baba
tedavülden kaldırın ömrümü
Çoğu kimsenin bir fiyatı vardır. Korku ve hırs denen insani duygulardır bu fiyatı belirleyen. Daha çok para teklif etmeye gör, harcamalarını arttırarak aynı döngüyü sürdürür giderler. Bu yüzden insan hayatı sonsuza kadar korku ve hırs duyguları tarafından yönetilir.
Zengin Baba Yoksul Baba
Zengin Baba Yoksul Baba
23416
151 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.