r

Ramazan Bayramı

5 üye
İyi bayramlar..
Rabbim İslam Birliği Nasip Etsin. Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun.✨
Bezmrem'den Bayram'a Bir Bayram Kültürü
Geceden bayramlıklarını yastıklarının altında saklayanlar olmuştur. Sabahleyin temiz ve yeni kıyafetler giyilip, insanları rahatsız etmeyecek güzel kokuları da sürdükten sonra teşrik tekbiri getire getire camiye ulaşılır.
Reklam
İyi Bayramlar
Harçlık vermeye başlayınca büyüdüğünü anlıyor insan. İyi bayramlar 🤗🤗🤗🤗
Garip işler dönüyor Olric:karışık işler. Görünüşte olağanüstü bir durum yok.Ben Nermin seviyorum.Nermin de beni seviyor.Bu durum gün gibi aydınlık;karanlıkta kalan yalnız o "şey":duygusuz acımasız.Benim dışımda hiçbir varlık onu ilgilendirmiyor.
Sayfa 324Kitabı okudu
```Kalplerin , Gönüllerin , Sevgilerin birleştiği``` ```Çoğu Özlemin son bulduğu``` ```Bu yüce RAMAZAN BAYRAMI'nızı en gönülden kutlar``` ```Sevdiklerinizle geçireceğiniz , Özlem duyduklarınızla kavuşacağınız nice mutlu BAYRAM'lar dilerim.♥``` ```•·DENİZ HAZAR·•```
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun
Cenâb-ı Hak Ramazan ayındaki ibadetlerinizi, hayrât ü hasenâtınızı makbul kılsın, iyi ve nurlu halinizi Ramazan'dan sonra da muhafaza etmenizi, hayırlı ve hesaplı, olgun ve verimli ömür sürmenizi müyesser buyursun, nice nice mübarek Ramazanlara, bayramlara vâsıl, gönül dilek ve muratlarınızı hâasıl eyleyip, cümlenizi âkıbet cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin.
Sayfa 323Kitabı okudu
Reklam
Geri199
1.000 öğeden 991 ile 1.000 arasındakiler gösteriliyor.