Giriş Yap
Türk milletinin başı sağ olsun!
Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe Kilit Operasyonunda Piyade Astsubay Çavuş Yusuf Ataş şehit oldu🇹🇷 Şehidin daha önceden çektiği bir videoda belirttiği vasiyeti: "Kanserli bir kız çocuğunun masraflarını karşılayın." Aziz ruhun şad olsun kardeşim! "Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir."
·
Reklam
Milletimizin başı sağ olsun!
Mersin Mezitli'de Polisevine yönelik teröristlerce düzenlenen hain saldırıda yaralanarak hastaneye kaldırılan polis memuru Sedat Gezer, şehit düştü 🇹🇷 İki küçük evladı vardı, yetim kaldılar. Geriye ise sosyal medyada evlatları ile çektirdiği fotoğrafları hatıra kaldı. Polisimizin aziz ruhu şad, mekanı cennet olsun.
Şanlıurfa Birecik'te Çiçekalan Hudut Karakolu’na düzenlenen saldırıda 1 askerimiz şehit oldu, 4 askerimiz yaralandı. Kilisli şehidimiz Uzm.Çvş. Uğurcan Cirnooğlu evli ve 2.5 yaşında bir kız çocuğu babasıydı. Şehidimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.
Reklam
Hakkari Şemdinli’de silah kazası sonucu şehit düşen P. Söz. Er Atakan Çakır’a Allah’tan rahmet; ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun🇹🇷
Ölüp de ölmeyene, ölüm cana minnettir. Ey hak için can veren, ölümün ne nimettir.
Şehit cenazesi...
Bugün, şehit olan komutanımızı son yolculuğunu uğurladık. Bölgede operasyonlar devam ediyor; dualarınıza talibiz...
Gönderiye Git
Reklam
2
6
51 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48