Giriş Yap
Türk Milleti’nin başı sağ olsun...
Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan P. Kom. Üsteğmen Tunahan Yavuz şehit olmuştur 🇹🇷 Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına sabır dilerim.
Milletimizin başı sağ olsun!
P. Komando Binbaşı Mehmet Duman🇹🇷 Irak'ın Kuzeyi Zap bölgesinde icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu'nda terör örgütü tarafından önceden tuzaklanmış kalleş bir EYP'nin infilak etmesi sonucu şehit oldu. Ruhun Şad Olsun Komutanım!
Türk milletinin başı sağ olsun!
Ayşenur öğretmen 22 yaşında kahpece bir saldırıda şehit oldu! Aynı saldırıda henüz 5 yaşındaki bir yavrumuz ve bir vatandaşımız hayatını kaybetti. 6 yaralı var... Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum 🇹🇷 Allah her türlü terörün de, teröristlerin de belasını versin!
Milletimizin başı sağ olsun!
Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde hain teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu P. Uzm. Çavuş Sinan İnak şehit olmuştur. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına sabır dilerim 🇹🇷
Teröre lanet olsun!
Saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikler belirlendi: Arzu Özsoy, İstanbul, 1984 Yağmur Uçar, Ereğli, 2007 Yusuf Meydan, Palu, 1988 Ecrin Meydan, Seyhan, 2013 Adem Topkara, Gümüşhane, 1982 Mukaddes Elif Topkara, Rize, 1985 Mekanları cennet olsun...
Abdr
Abdr
@Tremors
· 13 Kasım 2022 18:10
geçmiş olsun...
💥İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlama için çok üzgünüm... Söyleyecek söz bulamıyorum. Yaralılara acil şifalar, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum.
2347
61 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.