Giriş Yap
Milletimizin başı sağ olsun🇹🇷 Van'ın Çatak ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen J.Uzm.Çvş. Kürşat Sert’e yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.
Milletimizin başı sağ olsun!
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 12 Ekim 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen EYP’nin patlaması sonucu şehit olan İs.Uzm.Çvş. İbrahim Han'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır dilerim🇹🇷
Türk milletinin başı sağ olsun!
Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe Kilit Operasyonunda Piyade Astsubay Çavuş Yusuf Ataş şehit oldu🇹🇷 Şehidin daha önceden çektiği bir videoda belirttiği vasiyeti: "Kanserli bir kız çocuğunun masraflarını karşılayın." Aziz ruhun şad olsun kardeşim! "Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir."
1
Milletimizin başı sağ olsun!
Mersin Mezitli'de Polisevine yönelik teröristlerce düzenlenen hain saldırıda yaralanarak hastaneye kaldırılan polis memuru Sedat Gezer, şehit düştü 🇹🇷 İki küçük evladı vardı, yetim kaldılar. Geriye ise sosyal medyada evlatları ile çektirdiği fotoğrafları hatıra kaldı. Polisimizin aziz ruhu şad, mekanı cennet olsun.
Şanlıurfa Birecik'te Çiçekalan Hudut Karakolu’na düzenlenen saldırıda 1 askerimiz şehit oldu, 4 askerimiz yaralandı. Kilisli şehidimiz Uzm.Çvş. Uğurcan Cirnooğlu evli ve 2.5 yaşında bir kız çocuğu babasıydı. Şehidimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.
1347
63 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.