Spor

6,1bin Takipçi
TAKİP ET
koseli-arti
280 syf.
·
10/10 puan
Kapsamlı ve baş döndürücü bir metin, tam da Hutchinson'dan bekleneceği gibi. Bizim bugün hiç tereddütsüz kabul ettiğimiz bir şeyin, bisikletin ne kadar havalı olduğu gerçeğinin ispatı ve evrimi anlatılıyor..
kamera
Bisikletçiler
kamera
Michael Hutchinson
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.7/10 · 9 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
180 syf.
·
Puan vermedi
Sirkadiyen Beslenme
Sirkadiyen dediğimiz yani bu güne ve geceye olan adaptasyon halini anlatan çok yararlı bir kitap Gündüz ve gece belli saatlerin önemi olduğu ve buna uygun şekilde besin saatleri egzersiz programlarının nasıl yapılacağını çok detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor.
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
250 syf.
·
Puan vermedi
Çok beğendiğim sporcularla ilgili içerikler olduğu için aldım (Buse Naz Çakıroğlu ve Charles Leclerc). İlk kez dergiyi okumama rağmen çok çok beğendim. Sporun hayata bakan yönünün olduğunu biliyordum ama ilgilendiğiniz sporlar kadar oluyor bu. Bu dergi de ise birçok spor dalının içerisinden isimlerden bahsediyor ve hayata bakan yönünü es geçmiyor. Bu sayıda derginin temel terimi 'baskı'. Sporcular üzerinde olduğu kadar hepimizin üzerinde de hissettiğimiz terimlerden biri ve bunun yanında sadakat, öz disiplin, mücadele, sabır, irade, kontrol, başarı, üzüntü, mutluluk ve öfke gibi daha birçok duyguyu, hissiyatı yaşattırıyor. Sporlarla az çok ilgileniyorsanız bu dergiyi mutlaka okumalısınız. Çok şey katacaktır.
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
192 syf.
·
3 günde
·
10/10 puan
Ali Ece, spor programlarındaki ikonik yorumculuğunu, o samimî ve sıradışı üslubunu kitabında da yansıtmış ve Alman altyapı modeli, İngiliz pazarlama stili ve transfer yönteminde birçok takımın politikasını örnek olarak sunarak çok güzel bir eser meydana getirmiş. Türk futboluna yol göstermesi adına önemli bir adım olmuş. Umarım adımların devamını Ali Ece'den başkaları da getirir...
kamera
Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol
kamera
Ali Ece
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.4/10 · 107 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
380 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Aykut Kocaman , bu ülkenin futbol çölünde bir vahadır. Kocaman'i diğer meslektaşlarından ayıran temel özelliği , ne yokluklar içerisinde kurduğu istikrarla takımına oynattığı kişilikli oyunudur , ne de futbolda kimi dizilislerin " demokratik " olmadığını öne süren sıradışı bakış açısıdır.
kamera
Kocaman Bir Adam
yildiz
9.2/10 · 20 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
484 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;