Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Hayallerin olabilme ihtimali ve umudu bile iyi geliyor insana
Uzun yıllardır kendime koyduğum bir hedef var ve bunu gerçekleştirmeyi çok istiyorum. Hedeflerim; Bilgisayar programcılığı bölümünü bitirmek ve bunu DGS ile 4 yıllığa tamamlamak. İngilizce öğrenmek. İleri düzeyde. Üniversite sınavında Boğaziçi psikoloji kazanmak sonrasında...
Vizyon
Sırf sosyal medyada paylaşmıyorsun diye, büyük planların olmadığı anlamına gelmez. Hayatını yaşa ve bunu gizli tut. Mahremiyet her şeydir./ Denzel Washington
Vizyon
Seninle aynı vizyona sahip olmayan insanlar, neden bu kadar çok çalıştığını ve neden zaman zaman onlardan kendini uzaklaştırdığını asla anlamayacaklar.
Vizyon
152 syf.
10/10
·
Beğendi
Vizyon Arayanlara
Eğer kendinize vizyon olusturmak istiyorsanız mutlaka okumalısınız.Zihin açar ,vitamin deposusudur.Ya diğer insanlar gibi sıradanlaşıp kitle halinde ve kitleye uygun yaşarsınız ya da Jonathan gibi bağımsız, özgür, hayatı sorgulayan ,düşünen bir birey olursunuz .Seçim sizin .Keyifli okumalar dilerim.Tavsiye ediyorum zevkle okuyacaksınız.
Martı Jonathan Livingston
Martı Jonathan Livingston
8.3/10 · 62,4bin okunma
Vizyon
224 syf.
10/10
·
Beğendi
Vizyon Arayanlara
Bu kitabın neden Gazi Mustafa Kemal Paşa 'nın tavsiye ettiğini okuyunca anlıyorsunuz.Gayet net olarak bu kitapta aydınlanma ,çağdaşlık ,vizyon oluşturma,iş ahlakı ,etiklik,yoktan varolma,çalışmak ,dürüstlük...Kısacası mükemmel insan olabilmek adına yazılmış bir eser.Yazara bizlere böyle güzel bir bakış açısı kazandırmasından dolayı teşekkür ediyorum.
Beyaz Zambaklar Ülkesinde
Beyaz Zambaklar Ülkesinde
8.8/10 · 89,7bin okunma
Vizyon