Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

y

Yıldızlarım, acılarım. ☆

Yarayı deş. iyileştiremediğin yarayı. Onların açtığı yaranın izi kalacağına senin açtığın yaradan oluk oluk kan aksın. İyileşmesin hiç, bırak hep kanasın.
Susmanı da severdim Yersiz kendi boşluklarına saklanmanı da Duvarlarını da, savaşını da, adaletsizliğini de Ben seni sana rağmen severdim.
Reklam
İnsanın evinde, yuvasında yaşaması çok güzel bir durum. Değerini bilin bence. :)
acının içinden geçtik ama dışına çıkamadık.
İnsanların acıları şekillenirmiş. Artık dindi rüzgarlar. Artık acı çekmiyorum adın geçince. İnce bi hüzün var onun yerine. Birde merak ediyorum hâlâ. Neden senin, sizin öldüğünüzü. Anılar, geçmiş... Artık mutluluk veriyor. Biraz da pişmanlık. Seni doya doya, yeterince sevmedim diye. Acılar şekillendi, çünkü eskiden ağlamamak için çırpınan ben, bazen içimden ağlamak geliyor, yapamıyorum. Artık özlemim değişti. Ben artık iyiyim. Hep iyiyim. Onca şeye rağmen... İyiyim... 🖤
Evimi özledim ben. Yuvamı... Geri gelmeyecek anılarla dolu evimi, odamı, yatağımı. Aylar sonra ilk gidişimde ağlayarak girdiğim o evi. Unutsam o geceyi, hafızamdan silsem... O acıyı siler miyim? Eski mutluluğa döner miyim? Belki bi' daha kavuşamayacağım o mutlu günlere, değerini bilmediğim geçmişe...
Reklam
Artık hiç bir şeyden keyif alamıyorum herşey boğucu geliyor boğucu ve bomboş hissediyorum. günler, saatler hepsi çok uzun ve benim yaptığım tek şey sürüklenmek. Ayak uyduramıyorum aniden durup hah, ne ara buraya geldik diyorum. Bilincimi açık tutmakta zorlanıyorum hiçbir şey yokmuş gibi gülebiliyorum ama gülüşüm dudaklarımdayken bile donuyor.
Bazı acıların tarifi yoktur, kimse anlamaz.
Seni yıldızlara anlattım
Kalbim binlerce kez senin adını haykırırken dudaklarımdan tek bir kelime bile çıkmıyordu.
166 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.