Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Bir gün tepelerin yüksekleride gezmeye giderken rüzgârınçok şiddetli olduğu gördük uçurtma olsak çok uzaklara uçucaktık belki sonra cenaze evinin kapısı açık olur misali çok üşümüştük alttan gelen bir soğukla o gün aklıma gelmişti biz iskoçtuk ve etek giymiştik neden gitmiştik zorumuz neydi şimdi ise yanaklarım buz kesti oturamıyorum
Rory Gilmore'un okuduğu ve gönderme yapılan kitaplar
28
"Seni seviyorum Shannon." "Ben de seni ....." Shannon son kelimeyi söyleyemedi.... "Neden bu sözcükleri benden esirgiyorsun?" "Bulacağın kadın seninle aynı kandan olmalı." Düşmanın değil diye geçirdi içinden.... "Beni seviyorsun Shannon, yoksa beni korumak için bu kadar çaba göstermezdin. "
"Şimdi senin erkeğin olacağım Shannon ." "Sırf ben izin verdiğim için Torin. Senin erkeğim olmanı istediğim için. " "Başka türlü sana sahip olamazdım zaten Shannon."
Mary Wine
Sayfa 185 - Torin ve Shannon
"Sen kendini beğenmiş, kaba adamın tekisin." "Hayır genç kadın, ben sadece kendimden eminim. Sen de zamanla bu özelliğimin kıymetini bilmeye başlayacaksın."
Mary Wine
Sayfa 183 - Torin ve Shannon
2346
52 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.