Emine Genç, bir alıntı ekledi.
13 Şub 22:16 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Dedim ki: "Kalbinin bir ucunu bir başkasınınkine teyellemek istiyor insan. Hepsi hepsi bu."
Dedi ki: "Yaşlanıyorsun."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 32)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 32)
Emine Genç, bir alıntı ekledi.
13 Şub 22:12 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

"Uzun rakı sofraları ne içindir ki zaten? Hayatın curcunası içinde bir türlü denk gelemediklerimizle denk gelmekten başka."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 48)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 48)
Emine Genç, bir alıntı ekledi.
13 Şub 22:10 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

"Kavuşmak mevzu bahis olduğunda lunapark gibi olur yazıhaneler. Veda ise orada bulunmanın nedeni, bildiğin cenaze evi."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 66)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 66)
Emine Genç, bir alıntı ekledi.
13 Şub 22:07 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

"Hiçbir şeyin yokluğu varlığına denk değildi."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 101)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 101)
Emine Genç, Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz'i inceledi.
13 Şub 21:30 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bir solukta okuduğum, her hikayede kendimden izler bulduğum, bazen hüzünlü bazen gülümseten bir havası olan bir kitaptı. Çok severek okudum. Altını çizdiğim cümlelerle dolu bir kitaptı. Kesinlikle okumaya değer. Tavsiye ederim. (:

burcu çınar, bir alıntı ekledi.
09 Şub 16:02 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Bozkır
"Yeşilçam'la büyüyen çocuklarız,dram dedin mi en alasını yaratırız derhal."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 63 - Sel Yayıncılık)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 63 - Sel Yayıncılık)
burcu çınar, bir alıntı ekledi.
09 Şub 15:57 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Şiirsiz
"Tehlikeli sularda olduğunu bilip de,bundan tuhaf bir haz duyduğun ve hiçbir önlem almaya tenezzül etmediğin,içinde bulunduğun duruma ters düşecek bir şeyin yaklaştığını gördüğün halde kılını kıpırdatmadığın anlar vardır ya.."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 51 - Sel Yayıncılık)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 51 - Sel Yayıncılık)
burcu çınar, bir alıntı ekledi.
09 Şub 15:53 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Bir Dost
"Genç Werther görse acır halimize.Öyle şelale duygularımız.Hormonlar damarlarımızda köpük köpük dolaşırken,Cemal Süreya'yı keşfetmişiz bir de.Sevda Sözleri.Insanın ergenlikte kendine hiç acıması yok."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 33 - Sel Yayıncılık)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 33 - Sel Yayıncılık)
burcu çınar, bir alıntı ekledi.
09 Şub 15:49 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Sakin Göllerin Kuğusuyduk
"...hayatta sahip olduğumuz iki kıymetli şey var.Biri zaman diğeri enerji.Ikisini se boşa harcamak konusunda birbirimizle yarışıyoruz."

Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 18 - Sel Yayıncılık)Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz, Melisa Kesmez (Sayfa 18 - Sel Yayıncılık)