**Kitap Kahve**, Arena 1'ı inceledi.
08 Oca 14:21 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

22.yüzyılda nükleer savaşlar sonucu yok olmaya yüz tutmuş şehirler.Hayatta kalanların kendi kurallarını koyduğu bir yaşam mücadelesi.İlk sayfalardan itibaren kitabın içerisine girip,soluksuz bitireceğiniz bir kitap.Okudum ,çok beğendim,kitaplığımda var.Tavsiye ederim,okuyun.

Polat, Arena 1'ı inceledi.
06 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı pdf olarak google play üzerinden okudum.. Bu kadar akıcı, heyecanlı olcağını düşünmemiştim. Sonra farklı kitapları İzmir de araştırdım bulamadım. Tavsiye ederim

Furkan Kaya, Kahramanların Görevi'yi inceledi.
05 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Çok güzel bir kitap ve seri.Okurken başka kitaplardan alıntı yapılmış gibi bir hisse kapılıyor insan.Ama okudukça konusunu gayet özgün bulduğum bir eser.Şuan 5. kitabını bitirmek üzereyim ama maalesef Türkiye'de basımı durdurulmuş galiba elf yayınları tarafından 6. kitap olan kahramanlık saldırısı hiçbir yerde yok buna acilen bir çözüm bulunmasını istiyorum...

Sude ortakaya, bir alıntı ekledi.
15 Ağu 2017 · Beğendi

William Shakespeare, julius ceasar
Sıhhatli bir şey midir ki elini kolunu sallayarak arşınlayıp yaşını emmek
rutubetli sabahın?

Dönüşüm, Morgan RiceDönüşüm, Morgan Rice
özgür turan, Ejderhaların Kaderi'yi inceledi.
11 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

seri güzel devam ediyor ama kitabın bir kısmında birden yüz gün sonrasına atlayıp arasını anlatmaması kopukluk oluşturdu. Seride kitaplar önemli bir olayın tam ortasında bitiyor ve hemen bir sonraki kitaba başlama isteği uyandırıyor.

özgür turan, Kahramanların Görevi'yi inceledi.
02 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Kısa ama güzel, sürükleyici bir kitap. Yazarın dili hoş ve akıcı ama kurgu açısından özgün değil. Benim farkettiğim birkaç kitaptan alıntı yapmış birkaç karakter birkaç olay. Bunları gözardı ettiğiniz zaman zevk alacağınız bir kitap.

Morgan rice
Arkadaşlar Morgan Rice'ın felsefe yüzüğü serisini bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?