1000Kitap Logosu
İlknur uzundağ
İlknur uzundağ
İlknur uzundağ
TAKİP ET
İlknur uzundağ
@muallimeilknur
Öğretmen
35 okur puanı
04 Oca 21:25 tarihinde katıldı.
28
Kitap
28
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
İlknur uzundağ
İnsan Neyle Yaşar?'ı inceledi.
92 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Her hikaye bir ders niteliğindeydi. Bunca dünyevi çabanın aslında bomboş kürek çekmek olduğunu göstermiş yazar. Bizi sevgi ve iyiliğin kurtaracağı ve ihtiyacımız olan toprağın sadece 1m 80 cm olduğunu akıcı bir üslupla anlatmış. Gerçekten kısacık bir kitaba ancak bu kadar anlam sığdırılabilirdi. Güzel bir eser ve güzel bir çeviri olmuş.
İnsan Neyle Yaşar?
8.5/10
· 108bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
İlknur uzundağ
Yas Sürecindeki Çocuklar İçin Yaratıcı Müdahaleler'i inceledi.
216 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Hepimizin belli yaşlarda geçtiği bir süreç. Fakat sürecin en etkilenen isimleri ölümü anlamlandıramayan çocuklardır. Uzmanlar tarafından uygulanabilir etkinlikler içerse de farklı amaçlarla kullanıma sunulabilir. Yas sürecindeki çocukları en azından anlayıp onların davranışlarını anlamlandırmaya yarayacak bir kitap olmuş.
10
144 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Aslında hayatımızdaki gri hayvanlara isim bulamasak da varlıklarını biliyoruz. Mutlu olunca midemize gelen kelebekler, içimiz sıkılınca oturan öküzler... Baktığımızda sadece mutsuzken gelmiyor hayvanlar her anımıza şahit oluyor. Bizimse ihtiyacımız olan şey hayatımızdaki grileri silip onları renklere boyayacak insanlara denk gelmek. İşte o zaman mutlu bir hayat bize gülümseyecek.
Fil
9.1/10
· 148 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5