• Dünya Müslüman devletleri genelinde bir anarşi tırmandırılmak istenmektedir. Hiç unutmayalım ki bizim adımız Ahmed Muhammed Hasan Hüseyin olduğu müddetçe dünyaya kendimiz anlatamaz ve onları razı edemeyiz. Her türlü şeyler deneyip bizi öz varlığımızdan ayırmak için her türlü fitne ve fesadı, birbirimize karşı dezavantajlı olduğumuz noktayı bulup bizi birbirimize vurdurmaya çalışmışlardır.

  Şunu söylemeden edemiyeceğim: Dünyanın neresinde iki yahudi veya hiristiyanın birbirini öldürdüğü duyulmuş ve batı medyası tarafından servis edilmiştir. Maalesef her gördüğümüz duyduğumuz haber Müslümanların birbirlerini öldürme haberleri. Bunları kim servis ediyor. Toplumun sinir uçlarunile kim uğraşıyor.

  Malumunuz bir kaç günden beri İster ülkemizde ve diğer ülkelerde durum bunu gösteriyor ki yine şer odakları harekete geçmiş yeni planlar peşinde.
  Eyvallah herşey güllük gülistanlık değil. Herşey istediğimiz gibi olmuyor. Gelişmeler cebinimizi yakıyor ama bunun sonucu da insaf ehli için bu şekilde olmamalı. EN KÖTÜ ADAMIMIZI BİLE YEDİRMEMEMİZ GEREKİYOR diye düşünüyorum.
  Biz bunu yaptığımızda kimin eline ne geçecek? Kazanan kim kaybeden kim? Toplumda hepimizin birinden farkı var mı? Yaşamana metro hadisesi, ardından buna karşılık, ardından okullardaki durum, ardından başörtülü bacıya yapılan hareket.

  Arkadaşlar Allah aşkına biz kimiz diğeri kim birbirimize bakınca ne gördüğümüzü çok merak ediyor ve okadar ortak değere sahip bir toplumun okadar sivrilmesine anlama veremiyorum.

  İnanın bize bizden başkası ağlamaz.
  Bize bizden başkası derman olmaz.
  Bizi bizden başkası anlamaz.
  Biz hep birlikte bir toplumuz.
  Kar ve zarar dengesinde ferasetle olaylara yaklaşmalıyız.

  Dünyada Müslümanlar dan başka birbirini ezen çiğneyen varmı? Bu gelişmeler hangi modern firavunun ekmeğine yağ sürmekte?

  Şunu unutmayalım ki
  Cemil Meriçin de dediği gibi Simon dağının çocukları hira dağının çocuklarını asla kabul etmeyecektir.
  Bilge kralın dediği gibi batı hiçbir zaman uygar olmamıştır.
  Allaha inanan bir millet ancak bu kadar düşebilir. Özümüze dönmediğimiz müddetçe ilerlemeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaşmayı ilim irfan ile olabileceğini görüp farklıkıklarımızı bir kenara bırakıp bir olup hareket etmedikçe hedeflenen neticeyi gerçekleştiremeyeceğiz.
  Hep ezilen
  Hep hor görülen
  Hep tarihinden utandırılan
  Hep tarihine sövülen
  Hep kutsal değerlerinden utanan millet olmamak için kendimize gelmeli. Ferasetle olaylara yaklaşmalıyız. Selamlar