1000Kitap Logosu

N. G. Kabal

Okumanızı Önerdiğim 5 kitap
1-Harry Potter / J.K. Rowling 2-Ozan Beedle'ın Hikayeleri / J.K. Rowling 3-Yeşilin Kızı Anne / L.M. Montgomery 4-02:02 Ayçiçeği Karnavalı / N.G. Kabal 5-Ünsüz Youtuber'ın Günlüğü / Miyase Sertbarut
8
Evettt,şimdi canım sıkıldığı için şu şu yazarının sevdiğim/sevmediğim kitapları etkinliğini yapacağız. Başlıyorum; Beyza Aksoy: En sevdiğim kitap olarak asla seçemem asla. Ama bende yeri ayri olan AYVDİ,En sevdigim watty olarak GYR ve Siyam. Sevmediğim kitabı yok. Aslı Arslan: En sevdiğim diyemeyeceğim çünkü zaten iki farklı kurgusu var ve bu kurgular birbirinden çok farkli. İkisine de yani Emare ve SN'ye de asigim cevap veremem. Emine Tavuz: En sevdiğim kitap olarak Düş Kefeni,En sevdiğim watty olarak Kimsesizler Matemi. En sevmediğim ÇV1,2020 de falan okumuştum ve fazla klişeydi. N.G.Kabal: En sevdiğim kitap olarak asla secemem. HGOİ, GH serisi,DAÇ yani secemem of. Ama bende yeri cook ayri olan HGOİ ilk wattyde okurken benim hayatimda çok degisikliklere sebep olmustu :') Sevmedigim kitabi yok. simdilik aklima bunlar geldi,aklima geldikce yorum kisminda devam ettiririz birliktw. Sizde bu yazarlardan okuduklariniz varsa benim gibi fikrinizi belirtin. Yazmadigim yazarlar da belirtebilirsiniz yorumlarda.
4
Simdi magazinciniz size haberleri aktarsın. Yabancı Yayınları bu yıl içerisinde Elise Kova'nın bir kitabını çıkaracak. Ateşin Peşinde'nin devam kitabı'nın bu yıl çıkması planlanıyormuş. Spin The Dawn bu sonbaharda çevirilecek. N. G. Kabal bu yıl içerisinde 1'den fazla kitap çıkaracakmış. One Of Us Is Next bu sonbaharda çevirilecek. Düş Kefeni iki bu yıl içerisinde çıkmazmış ama belli değilmiş. Karanlığın Şehri Ekim ayında. Sokak Nöbetçileri iki aralık ayında. Vernem Nidahen Aralık Ayında. Red,White&Royal Blue bu yıl çıkacak. Kuledeki kız Eylülde(bu ay) Kötülerin Krallığı bu yıl. Gökyüzünün diğer tarafı bu yıl. November'ı Öldürmek eylüld(bu ay) Kırmızı Anahtar kitap oluyor. Rota kitap oluyor,dosyası yayınevine teslim edildi. İçinde Bir Sen'in 3. Kitabının alt başlığı Yehmum olacak. Ateşin Sönük kılıcı(Avcının Kızı 2) yazımı bitti. Sahte Güz iki Benimle Yan iki gelmeden gelmezmiş. Arkadaşlar sorry. Şarjım bitmişti 10 dk bekledim dolmasını falan geç yazdım. Ve ss'ler çok aşağı da kalmış. Yeni haber bulursam yazarım.
1
7
#1 KİTAP ÖNERİLERİ
#1 KİTAP ÖNERİLERİ Rüzgara dokunmak K. Kübra Berk : Şiddete marus kalmış bir kadının olayları çözme çabası Çemberim Altında Gamze Aydeniz : Geleceği görebilen bir kadının basketbol oynayan bir adamın geleceğini değiştirmeye çalışması. Var mısın? Meryem Nart : Metroda bir kitap sayesinde tanışmış bir çift :) Sokak Nöbetçileri Aslı Arslan : İki düşman grubun hikayesi. (Kesinlikle okuyun.) Avcı’nın Son Gecesi Dilruba Yıldız : Adaleti arayan bir katili anlatıyor. İnsan Neyle Yaşar Lev Tolstoy : Kısa kısa hikayelerden oluşan bir kitap. Romeo ve Juliet William Shakespeare : Gerçek aşkı anlayacaksınız. İki düşman aşireti anlatıyor. Dolunayda Açan Çiçek N. G. Kabal: İkiziyle yer değiştirmeiş dünya gerçeklerini fark etmiş bir kadını anlatıyor. Faydalı olduysam ne mutlu :) Takip edip destek olabilirsiniz. Sizin önerdiklerinizi yorumlara yazabilirsiniz.
1