1000Kitap Logosu
Nazlı Demir
TAKİP ET
Nazlı Demir
@nazlid
Çok kitap okuduğu için kitaplar elinden zorla alınan çocukluğundan dolayıdır belki; kitapları yasak ile eşleştirmiş ve yasaklarını çiğnedikçe çiğnemiş, Freudcu Filozof
Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe Bölümü - Kısbü Hukuk Bölümü
İzmir
55 kütüphaneci puanı
625 okur puanı
04 Eyl 2015 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
124
Kitap
34
İnceleme
32
Alıntı
20
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
3. İzmir 1000Kitap buluşması
Merhaba 1000Kitap ailesi Klasikleşmiş İzmir buluşmamızı 25.08.2017 tarihinde saat 15.00'de Karşıyaka Metro durağında gerçekleştiricez. Gelmek isteyenler bana telefon numaralarını mesaj atabilir. Bizler yine çok eğlenicez.. Sevgiyle kalın Önemli hatırlatma: Okunacak kitap: Edward Said - Entelektüel seçilmiştir. Küçük bir rica: Bu buluşmalarda yapılabilecek güzel etkinlik önerileriniz, fikirleriniz, istekleriniz varsa yorum yaparsanız sevinirim.
7
92
2. İzmir 1000 Kitap buluşması
Merhaba arkadaşlar bir sonraki buluşmamız 06.08.2017 tarihinde gerçekleşecektir. Saat 15.00 de bir önceki gibi Alsancak Arma kitapta buluşmayı planlıyorum. Gelmek isteyenler lütfen bana özelden telefonlarını atsınlar. Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın :) Hatırlatmalar 1- Amin Maalouf - Ölümcül Kimlikler buluşmamızda tartışacağımız kitap seçilmiştir. 2- Buluşmada katılımcılar evlerinde okudukları bir kitabı getirecek böylece aramızda değiş tokuş yaparak güzel bir oluş gerçekleştireceğiz.
12
106
İzmir Buluşması
2 Temmuz Pazar günü saat 3 de Alsancak İskelede buluşmamız gerçekleşecek. Mekanlarda yer olup olmama durumunu bilmediğim için İskele dedim arkadaşlar. Katılım şimdilik güzel görünüyor, inşallah son anda aksilikler ve kaytarmalar çıkmaz :D Hepinizle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Pazar günü görüşmek dileğiyle :)
10
79
Önemli 2. Bayram sonu bir İzmir buluşması planlıyorum. Kim gelmek ister, kime ne zaman uygun bana bayram sonuna kadar haber verirse çoğunluğun durumuna göre bir tarih belirliyicem. Ve bir kişi dahi gelse bu buluşmayı gerçekleştirmek istiyorum.. Herkese iyi bayramlar :)
6
67
Önemli 1. Yeni üye olan arkadaşlardan sık sık nereden kitap okunacağına dair mesajlar alıyorum. Sayfama girdiklerinde görmeleri umuduyla bu iletiyi yayınlıyorum. Burası kitap inceleme, okuduklarını düzenleme ve yeni kitap keşfetme platformu arkadaşlar :) Uyarı: Ve aşırı derecede bağımlılık yaparak sizin daha çok kitap okumak istemenize neden olacaktır.
2
54
Pazar günü İzmir Kitap Fuarında olucam.. İlber Ortaylı ve Azra Kohen beni bekliyor :)) İzmirden olan 1k üyeleri bu iki değerli yazarın konferanslarını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Yolunuz düşerse mutlaka buraya yazın okuyunca geri dönüş yapıcam :)
2
67