mucdem, bir alıntı ekledi.
07 Şub 16:10 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

"Boşuna uğraşıyorsun bu kadar, git açık açık anlat küçük yengeciğime o anlar seni, sonra da kaçırırsın," diye işi gırgıra alan Çınar üçüncü ekmeğine Nutella sürmeye devam etti. Önünden bir hışımla alınan kavanoza anlık şaşkınlıkla bakıp sinirle Efe'ye döndü. Her sabah aynı şey oluyordu.
"Yine ne oluyoruz ulan! Versene şunu lokmama mı göz diktin," dedi huysuz bir tondan Çınar.
"Kaçıncı ekmek dilimin o?"
"Üççç... Ne olmuş yani?" diye umursamaz bir cevap verip elindeki ekmeği yemeye devam etti.
"Bak göz diksem sayardım bay ukala," dedi Efe bilmiş bir şekilde.

Yüreğimde Saklı Sevdan, Nevra Karataş (Sayfa 41)Yüreğimde Saklı Sevdan, Nevra Karataş (Sayfa 41)
mucdem, Yüreğimde Saklı Sevdan'ı inceledi.
07 Şub 16:09 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Yazarın, anlatımını ve olayları kurgulayışını sevdiğimden Watpadd de yayınlanan hikayelerini düzenli takip ediyorum. Yüreğimde Saklı Sevdan kitabı ile ise biraz geç tanıştım. Karakterlerin hepsinin ayrı bir hikayesi var : Çisem, Mustafa, Demiralp….
Çisem’in masumluğu, aile özlemi, sevgisi, sadakati..
Mustafa’nın saplantılı aşkı, karanlık dünyası…
Demiralp ise işte sanırım beni en çok etkileyen de onun geçmişi oldu.
Çağın ise bu üçlünün arasına hiç beklenmedik bir anda girmesiyle domino taşlarının tek tek devrilmesi gibi gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayıp; Çisem’e gerçek bir aile, aşk ve sevgi kazandırıyor.
Çağın’ın kardeşi ile kuzeni ise kitapta beni en çok eğlendiren ikiliydi.
Kitapta sadece sonlara doğru herkesin çift olması bana aceleye gelmiş gibi geldi.
Demiralp’in hikayesini ise büyük bir merakla bekliyorum, yanılmıyorsam onun hikayesi de yazılacak.
Tabi şimdi hepsinden önce Doğu’nun İncisi kitabının bir an önce yayınlamasını bekliyorum. Umarım fazla beklemeyiz..

Aslı Açıkgöz, Yüreğimde Saklı Sevdan'ı inceledi.
28 Tem 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı okumaya doymuyor insan. 600 sayfa az bile Yazarn diğer hikayelerini de kitap olarak görmeyi bekliyorum Çisem ve Çağın'ın aşkı dillere destan. Mustafa ise onun hakkında pek fazla birşey söyleyemem. O 'keşke'lerle dolu bence. Uyarı! Çağın' okurken hayran kalırsınız. Bir bebeği nasıl sever insan o da öylr sevdi. Bence bu kitabı herkes okumalı Yazara teşekkürler harika bir kitabı bizimle paylaştığı için

Yağmur, Yüreğimde Saklı Sevdan'ı inceledi.
23 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Üç farklı insan hayatı...Bir kadın,iki erkek..Bir kadını seven iki adam...Ve bu kadın için her şeyi yapabilecek iki adam.Bu üçgende yaşanılanlar anlatılıyor.Tavsiye ederim.Keyifli okumalar.

Nejla GÜNEŞ, Yüreğimde Saklı Sevdan'ı inceledi.
20 Eki 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

Sürprizlerle dolu bir kitaptı. Yüreklerde saklanan sevdalar zamanla açığa çıkıyor, kimini vuslat olurken kimilerinin imkansızı oluyor. Töre, aile, aşk, dostluk, vefa gibi bir çok konuyu ele alarak sürükleyici bir anlatımla okurlara sunan yazarı tebrik ediyorum. Eğer seçmeniz gerekseydi, gerçek aşk mı gerçek sevgi mi hangisini tercih ederdiniz? Derin ve karışık bir aile yapısı içinde her şeyden habersiz büyüyen Çisem ve hayatın ona getirdikleri, kaybettirdiklerini unutturabilecek mi ? Güzel bir romandı, keyifle okunuyor ve mutlu sonla bitiyor çok şükür...

Nejla GÜNEŞ, bir alıntı ekledi.
18 Eki 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

'' Gece olup gökyüzünde ay tüm ihtişamıyla yerini alırken, iki genç odalarına geçip içinde aşk olan, ama başka kahramanlara ait hayallere daldılar.''

Yüreğimde Saklı Sevdan, Nevra Karataş (Sayfa 40 - Büyükada Yayıncılık)Yüreğimde Saklı Sevdan, Nevra Karataş (Sayfa 40 - Büyükada Yayıncılık)

14 Kasım 2015 Cumartesi günü, saat.16.00'da;34.İstanbul Tüyap Kitap Fuarı-Sis Yayınları Standı, 3.Salon, No.3412-B Beylikdüzü-İstanbul adresinde, Nevra Karataş ''Yüreğimde Saklı Sevdan.'' isimli ilk kitabını okuyucuları için imzalayacaktır. İlgilenenlere, önemle duyurulur.