• Bu hava da gitmiyor....!!! Yahu okuyamadım...!

  Bir büyük boy kahvemi aldım ve müzik listemi ayarlayıp BİZ'in başına oturdum.. Kaldığım yerden ilk sayfa tamam.. Sonra okuma yavaşladı, sonra gözlerde biraz ağırlaşma... Sonra dedim müzikten herhalde.. Classic Rock'tan Metal'e geçtim. 30 saniye tamam.. Sonra yine aynı şeyler olmaya başladı.. Kahve de sert.. Koca bir yudum aldım.. Yok.. Bir şeyler ters... Kitap okunuyor kitapta sorun yok ama okuyan da var.. Amon Amarth listesi, yok olmadı.. Biraz vikinglere bulaştım, yok. Black ve Death hiç açmadı... Country denedim, hadi biraz eğlenceli olsun, ama yok... En çok dinlediğim listesine geçiş yaptım spotify'dan yok.. Olmuyor okunmuyor... Çıldırdım..! Sonra dedim ki senin ilacın Metallica...!!!

  Sırasıyla Sad But True, Seek & Destroy, Battery ve son olarak sahneye CREEPING DEATH çıktı...! Tanrım..! Kendime geldim dedim.. 3.39'da başlayan o konser havası beni tamamen kendime getirdi... James'in sesi beni çağırıyordu... Eşlik etmem lazımdı ve ettim...

  Die by my hand (die)
  I creep across the land (die)
  Killing first born man (die)
  Die by my hand (die)
  I creep across the land (die)
  Killing first born man (die)

  https://youtu.be/yhXeDuIIw1s

  Şarkı bittiğinde kendime gelmiştim ama işe geçmem lazımdı ve kitabı bıraktım. Metallica'yı boşuna sevmiyorum.! Kendime geldim..! Anlaşılan sıcaklar geldikçe öğlen vakti kitap okuma işi zorlaşacağa benziyor.. Tanrım..!

  Hayırlısı diyelim...!