• 266 syf.
  ·5 günde·Beğendi·8/10
  Hanımların dikkatine! Overlock makinesi ayağınıza geldi.

  Özellikle bizim gibi hâlâ overlock makinesinin tam olarak ne iş yaptığını bilmeyen ya da temel gıdası ekmek arası ekmek olan toplumlarda böyle bir romanı okumak paha biçilemez bir mutluluk!

  Halı, kilim, yolluk, haliflex kenarına overlock çekilir!

  Romanın kurgusu ve yarattığı gelecek algısı, hiçbir soru işaretine gerek duymaksızın her şeyin tastamam okuyucu için açıklanmış olması, fevkâledenin bile fevkinde.

  Beş dakikada yapılır, hemen teslim edilir!

  Pek tabii ki, roman sürükleyicilik açısından bir hayli iyi.Kurgu bağlamında 1984 romanı ile bir karşılaştırma yapacak olsaydım, bir gömlek küçük diyebilirim.Daha somut bir şekilde tasvir edersem: 1984 romanı ağır siklet bir boksörse, Cesur Yeni Dünya romanı orta siklet bir boksör gibi.

  Yazar olarak bir kıyaslama yapacak olursam: Orwell: Bu  ayak bastığım bütün topraklar benim derken, Huxley: ulan benim zaten ayaklarım yere basmıyor ki!, der gibi geldi bana.
 • Günaydınlar Efendim...!!

  Duyduğumuza göre bizi özlemişsiniz...! Overlock Makinesi Ayağınıza kadar geldi...! :) Kahvelerinizi hazırlayın.. Günün konularıyla sizlerleyiz..! {Ç News!}

  Önemli bir haberimiz var.. En sona sakladık. Çünkü yazımızı okumanız için yem bu.. Şimdi biz böyle söyledik diye en alta inip geri kalanı okumazsanız hatırımız kalır...!

  Efendim sitemizde devam eden okuma etkinliklerini ve buluşma etkinliklerini Haruni Bey'in sayfasında ki şu linkten >>>;#28280902 takip edebilirsiniz...

  Sitemizin elits tabakasından Ceylan Akın Bey'i tanıyor musunuz? Tanımıyorsanız çok şey kaybetmişsiniz demektir. Lütfen takibe alın ve berkecanlar, mertcanlar, nilsular, bişesesular hepsiburada... Mekan Etiler, Nisantaşı.. Takipte kalın...!!! :)

  Sizler Tuco Herrera Bey'in incelemelerine hiç baktınız mı? Bakmadıysanız büyük kayıp. Sizlere örnekleme üç inceleme sunalım hemen;

  #28574717
  #26785751 #28281987

  Yarın bir başka üyemizin incelemelerini paylaşacağız.. Artık günlük rutinimiz olsun, konjonktür'ümüze uygun bir yapısı var bu paylaşımımızın...! Minimalist çalışmak tek hedefimiz..

  Buraya kadar okuduysanız kahvenizi yudumlayıp devam edeceğinizi düşünüyoruz.. Gelen olumlu tepkiler bizi buna sevk etti.. Kimileri Köşe Yazarı olduğumuzu, bazıları magazin habercisi olduğumuzu, bazıları ise radyo istasyonu olduğumuzu iletti.. Çok teşekkürler....! Baggzıları ise ıyyyy bu neeea yeaaaa diye tepki koydu. (1 kişi). Eyvallah! Saygımız tabi ki var.. Şaka şaka kişisel haklara tacizden dolayı cehennemin dibine kadar yolu var..! :)) Hakaretsiz eleştiriler kabulümüzdür...!

  Önemli haberimiz nedir? .. 3...2....1....

   J. R. R. Tolkien dir...!

  Belki duymayanlar vardır dedik, Yeni kitabı Ham'li Çiftçi Giles 6 Nisan'da raflarda... Şuan ön siparişte... Sevenleri kaçırmasın, hemen alsınlar..! Usta yeni kitabıyla aramızda..! Ruhu hala bizimle..!

  Bitirelim artık? Çok uzun oldu.... Bizi özleyin....!!

  Günün şarkısını şuraya iliştirelim;
   https://youtu.be/h_D3VFfhvs4
  (Efsaneye Saygı ve Sevgilerimizle..!)

  Mutlu bir gününüz olsun..!

  Sağlıcakla kalın...! İyi ki varsınız....!