Özlem Ekici'nin Kapak Resmi
Özlem Ekici bir yorumu yanıtladı.
Özlem Ekici, Cerrah'ı inceledi.
01 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · 10/10 puan

Kesinlikle bu romanıyla Tess Gerritsen'e tutuldum. Uzunca bir süre de onun romanlarını okuyacağım. Şimdi seri dışından bir kitapla devam etmeyi düşünsem de en kısa sürede bu seriye devam edeceğim. Kitaptaki olay yeri betimlemeleri ve duyulan korkuyu hissettirmede şu ana kadar okuduğum bu türün romancıları arasında en iyisiydi.

Özlem Ekici bir yorumu yanıtladı.

Tess Gerritsen
Merhabalar, Tess Gerritsen okumayı düşünüyorum ancak hangi eserinden başlamalıyım bilemedim. Yardımcı olur musunuz? Sizin en sevdiğiniz Tess Gerritsen romanı neydi?

Özlem Ekici bir yorumu yanıtladı.
Özlem Ekici, Ölüme Fısıldayan Adam'ı inceledi.
 12 Mar 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 10/10 puan

--SPOİLER İÇERİR--
Wattpadden de okuduğum ve takip ettiğim bir kitaptı ve bildiğim kısımları tekrar okurken sıkıldım ama hala ilk günki gibi seviyorum bu kitabı. Yosun'un intihar etme düşüncelerini pek sevmesem de o ve Özgür'ün saplantılı aşkını okumak güzeldi. Özgür'e yazılan satırlar çok güzeldi. Pınar'ın öldüğü kısım içimi acıttı ama beni ağlatan yerler Yosun'un intihar ettiği bölüm ve Özgür ile son lunapark macerasıydı. Böyle bir kitaba böyle bir son olmalıydı dedirtti. Son olarak wattpad kitaplarına olan önyargı yüzünden çok okunmasa da bence okuyun. Genç edebiyatta böyle başarılı çok az yazar var. Keyifli okumalar...

Özlem Ekici yorumladı.
Yasemin A., Hayvanlardan Tanrılara: Sapiens'i okudu.
08 Haz 2017 · 17 günde · İnceledi · 7/10 puan
%100 (412/412)