"..dokun ellerime tıpkı bir çiçeğe dokunur gibi dokun ellerime bir sevda şiiri okur gibi gel bütün derdini paylaş benimle hasrete bir kilim dokur gibi.."
Sayfa 19
Bana şey demiştin merak etme sen nasıl bedel ödediysen o da ödeyecek. Ona da şey demiştin her yerde bizim fotolarimizi göreceksin. Oraya buraya tanışırız demiştin bana. Tatil planı bile yapmıştın. Instagram açalım bana demiştin. Oradan da foto paylaşırız demiştin. Şimdi bakıyorum da resmen benimle diye yaptığın planlarını onunla yapıyorsun. Ben be yaptım da sana bana bunu yaşatıyorsun? Neden bana hala bedel ödetiyorsun yetmedi mi ödediklerim? Neden beni onu sevdiğin kadar sevmedin? Madem sevmedin bunca sene Neden yanımdaydın? Ne istedin benden? Ne istediysem gözüm kapalı yaptım! Yapmadım mı? Her şeyimi verdim sana yalansa yalan de. Planlarimin hep içindeydin. İş bakarken bile ikimiz için faydası ne diye baktım. Bu mu karşılığı? Şimdi her yerde onunla fotoğraf paylas onunla gez onun yanında ol ne güzel hayat ne güzel adalet
Reklam
Sana benzemeyene, sana hiç uymayana da kol kanat ger. Aç değilsen, açıkta değilsen paylaş. Ama bir ekmeği bölüş, ama yiyeceklerle dolu koliler yap, dağıt. "Sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek" diye bir laf var, onu da aklından çıkarma. Gücün ne kadarına yetiyorsa o kadarı yeter dönüştürmeye dünyayı, inan çünkü bu gerçekten mümkün.
Sayfa 38
‘Aklının altından akan suları benimle paylaş. Çünkü onun çağıltısını işitiyorum.’
Sayfa 332Kitabı okudu
Derdini paylaş
Yorulara gelip derdini paylaşanilirsin♡☆
Dıral Dede'nin Düdüğü hele destur maşallah bu ne bolluk böyle hele destur helalinden kazandıysan söyle hele destur gözümüz yok Allah daha çok versin ama paylaş, gel beni dinle
Reklam
Duygularını tutma, duygularını saklama. Paylaş. Muhatabınla doğrudan ve olduğu gibi. İmalarla değil, net olarak sanki bir çocuğa anlatır gibi ifade et.
Aret Vartanyan
Aret Vartanyan
"Birisi seninle birlikteyken, verebildiğin kadar sevgi ver, paylaşabildiğin kadar paylaş. Yarın belki o insana veda etmek zorunda kalacaksın..."
Ganj YayınlarıKitabı okudu
Kayalıklarda süzülen kırlangıçlar bize her an bağırıyor: “Deli misin? Dünya hepimize yeter, paylaş...”
Bu kadar güzel bir platform neden bu kadar kötü kullanılıyor. Bu platformun amacı kitaplardan alıntı yapmak mı? Bilmem hangi yazarın şu kitabının şu bölümünde... Sen ne anladın. Sende hangi duyguları ortaya çıkardı. Yok sadece söz paylaş. Birde yorum yazınca cevap bile yazmıyorlar. Gerçekten anlam veremiyorum. Bir soru sorayım. Neden kitap okuyorsun?
Reklam
Her zaman gülümse. Acını Allah ile paylaş.
Biraz düşünelim
Hayatınızı değiştiren bir karar aldınız mı, bu neydi? 🔄💭 Hayat değiştiren kararları paylaş!
Abdullah ÖZDEMİR
Abdullah ÖZDEMİR
Biraz düşünelim
Bugün sana kim ilham verdi ve bu nasıl oldu? 💡🌟 İlham veren kişileri ve anları paylaş!
Abdullah ÖZDEMİR
Abdullah ÖZDEMİR
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.