Okur
pelin
TAKİP ET
pelin
@peliineliif
istanbul
10 okur puanı
06 Ara 2020 tarihinde katıldı.
16
Kitap
4
İnceleme
1
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
pelin
Cennet'i inceledi.
328 syf.
Providence Üçlemesi-3 Cennet Yorumu
Serinin son kitabı, daha da olağanüstü karakterler, olaylar içeriyordu. Kitabı okurken bir süre ara vermem gerekti fakat tekrar başladığımda maceraya kendimi öyle kaptırdım ki, kısa sürede bitirdim. Sonunda yazar keşke birkaç yıl sonrasının nasıl olduğuna dair kısa bir bölüm yazsaydı, Jared'ın çocuğuyla nasıl anlaştığını, Claire'in yeğeniyle olan ilişkisinin nasıl olacağını çok merak ediyordum. Genel olarak seri güzeldi, çerezlik okunabilecek üç kitap.
Cennet
7.5/10
· 311 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
pelin
Cehennem'i inceledi.
352 syf.
Providence Üçlemesi-2 Cehennem Yorumu
Bir solukta bitirebileceğiniz, maceralarla dolu bir kitaptı. Okurken "yok artık!" dediğim o kadar çok şey oldu ki... Akışı hızla ilerledi ve hiç sıkılmadım. Olaylar o kadar çabuk gelişti ki, sanki birden fazla kitap okumuş gibi hissettim. Okumakta yaşça geç kaldığım bir seri olsa da şimdi de keyif almadığım söylenemez.
Cehennem
7.5/10
· 349 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
pelin
Araf'ı inceledi.
504 syf.
·
Beğendi
Providence Üçlemesi-1 Araf Yorumu
Biraz HushHush serisi tadında, okuyunca gülümseten, sinirlendiren ve üzen bir kitaptı. Yazarın okuduğum Tatlı Bela Serisinden sonra yine başarılı bulduğum bir gençlik-aşk romanıydı. Keyifle okuyacaksınız! Serinin geri kalan iki kitabının da bu kitap kadar başarılı olabileceğini düşünüyorum. Sıkıcı bir anlatımı olmadığı için ve dili akıcı olduğu için kısa sürede bitirebilirsiniz. Readingslump yaşıyorsanız çıkmanızı sağlayacaktır.
Araf
7.3/10
· 529 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
DAHA FAZLA GÖSTER