Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
357 syf.
·
Puan vermedi
Günlüğün mizahi bir harmanı kitap. Edebi bir sorgulama ya da felsefi bir düşünme sürecine sokmadan, sosyolojik, psikolojik bir çıkarım yapmak zorunda bırakmadan yalnızca vakit öldürmek için yazılmış gibi kitap. Yalnızlığa reklam arası, gerginliğe mola adeta kitap. Gülmece bir...
357 syf.
·
Puan vermedi
Arasam, biliyorum açmayacak ya da açıp kalbimden geçen her şeyi bozacak. Dönsem , biliyorum özlediklerim aynı olmayacak.Başlasak, biliyorum birbirimizden daha çok nefret edecegiz. Bu kadar şeyi biliyorum ama soluk borumu kesip,burnumun ucunda oluşan sızıya dönüşen hissi ne yapacağım bilmiyorum.
1
O da farkındadır ya zaten, paylaştığımız tek şey artık sessizliğimiz.
Uyumadan önceki anını ne çok severdim oysa, her gün hayal kurmaya bayılırdım. Pehh bir de şimdi bak, hemen uyumak için ilaç içiyorum çünkü yatmadan önce sadece sorunları düşünüyorum. Büyümek nedir diye sorsan sanırım bunu derim, uyumadan önce kurduğun hayallerin sorunlara dönüşmesi...
Benden önceki tabii ki beni ilgilendirecek, çünkü seni sen yapanlardan biri o kadınlar, ne kadar sevdin, neler yaptın, gidebileceğin en uç nokta ne oldu, onlara yaptıklarını bana yaptın mı bakalım.
234265
2.647 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.