Giriş Yap
Rona
@r_3232
Benim manzaramda sürgün adamların hüzünlü yası var.
Lisans
32 okur puanı
07 May 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Ayyaş gibi ayyaş gibi Allah aşkına sustur. Fare kanına sestek attım ökse otumu kustur. Şu gökyüzünde pare pare bukle bukle çıkrık ve bittik ve bittik ve bittik sıkıldık. Zindanımda oyulmak ki abbefaria demek illa sesimi duyman için benim bağırmam mı gerek? Protestomfısıltı, partizanım derimdir ne var ne yok ne yapayım biraz delirdim.
Reklam
Siktir et matarasında kan bulursun kulun dünya batmak istedikçe tanrı gelip çekiç vurur. Mahsulümde ölüm çıktı çağır dur ve karanlıklar kaybolunca aydınlık da yoruldu. Benim yolum bu doğrusuyla yanlışıyla durma gel ki zulme karşı kür buluruz biter taşkın hareler. Belki çokça kaybet azca besle tahminen sırattan düşer sorgum Şeytan gelir aniden.
Bağbozumu yollarında tanrılardan olsa gerek ses duydum bazı doğrudan kederdi tanları. Yıkılsın orak ve çekiç topladık ne başlıklar gibiydi ne ten ne tin ne ben vardı. Bozuk bir an zamansızlar çıkmazından sarsılmış aslından soyusundan sopusundan batılmış. Terk-i çarpıtılmış aklı katre bandım orda kaldım yok olabilmek hakkım.

Okur takip önerileri

Kreutzer Sonat
@Senaaklc__Rona ile benzer
Zehra’
@muzehher_Rona ile benzer
Zehra
@fearless_and_kitap_kafali_kizRona ile benzer
Daha fazla göster
Yaşamın yasaklanan elması, sıkıntı Faiziyle faiziyle fışkırsın Ormanım yansın dursun ben kalayım sen kurtul Galiba kaderim beni yanlış anladı
Ey doğan güneş Ey doğan güneş fazlasıyla kestim tenim Dar-ül-fena'dan da kaçıp gidene resmiyetti cenin Sanki önüme kendim çıktı selam bile vermedim (Nasıldı)
Reklam
2
322
3.214 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42