BegümG., bir alıntı ekledi.
06 Nis 18:45 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Sadece sana merhaba diyebilmek için bile o treni durdurmak isterdim.

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 232 - Matt, İndigo)İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 232 - Matt, İndigo)
BegümG., bir alıntı ekledi.
02 Nis 23:36 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Biz Birbirimize Aşıktık
Beni önemsediğini söylediği tüm o zamanlar şimdi yetmiyordu. Yarın gideceğini bilirken hiçbir şey yeterli değildi.

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 216 - Grace, İndigo)İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 216 - Grace, İndigo)
Malik Diker, bir alıntı ekledi.
29 Mar 14:42

Ayrılık zordu ama kavuşmak da bir o kadar imkansızdı bizim için. Aradan geçen onca yıl, yaşanmışlıklarımız, yitirdiğimiz heveslerimiz vardı...

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlinoİki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino
BegümG., bir alıntı ekledi.
27 Mar 00:01 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Seni Tanımak Zorundayım
Üç saniye çok uzun bir zaman olmayabilir. Ama birinin gözlerinin içine bakıyorsanız, sessiz bir yemin için yeterlidir.

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 69 - Matt, İndigo)İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 69 - Matt, İndigo)
Derya Hamiyet Işık, İki Yabancı Olmadan Önce'yi inceledi.
15 Mar 12:06 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

Bu kitabı sadece boş zamanımı doldurmak için okurdum.Bana bir şey kattığını söyleyemem.Hani bir şeye başlayınca sonunun nasıl biteceği bilinen kitaplar vardır ya,bu kitapta benim için öyleydi.Açıkcası kitabı sevdiğimi söyleyemem.

Tuğçenur Ayas, İki Yabancı Olmadan Önce'yi inceledi.
26 Şub 14:22 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitap mükemmeldiii!! ️️ Bu kitapta o kadar çok duyguyu bir arada yaşadım ki. Yer yer ağladım, yer yer güldüm ama kitabı çok sevdim. Çok duygusal bir aşk hikayesiydi. Matt ve Grace’nin aşk hikayesi... Birbirlerinden uzakta 15 yıl... Kitap sizi okurken devamlı şaşırtacak. Şunuda söylemem gerekiyor ki içerisinde bolca yetişkin içerik bulunmaktaydı. Bu biraz beni rahatsız etti ancak olaylar ve kitabın özellikle sonu bu ayrıntının üzerini örtmeme yeterli oldu. Ancak yaşı küçük olanlar için bu uyarıyı yapmam gerekiyor. Hikaye çok güzeldi. Yazarın dili ve çeviride çok iyiydi. Kitap oldukça akıcıydı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca tüm “yarım kalmışlıklarada” armağan olsun. :)

Tuğçenur Ayas, bir alıntı ekledi.
25 Şub 13:49 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Hatırladın...
Şimdiki zaman bize aittir. Tam da şu an, içinde bulunduğumuz zaman bizimdir. Bu evrenin bize sunduğu yegane ödüldür. Geçmiş artık bize ait değildir, gelecek bir düştür, asla garantisi yoktur. Oysa şuan bizimdir. O düşü gerçeğe çevirebilmenin tek yolu anı kucaklamaktır.

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 229 - İndigo)İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 229 - İndigo)
Meleey, Sahip Olduğum Tek Şey'i inceledi.
24 Oca 17:12 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Öyle sürükleyici bir hikaye ki...
Bu kadar sayfa hangi ara bitti hiç anlamadım doğrusu. Okurken sanki kendi yaşantımı da bir romanmış gibi düşündüm. Kesinlikle birini seven, aşık oldum galiba diyen insanların okumasını isterim.
Hayatın göründüğü gibi olmadığını, görülen tarafların da daha dikkatli analiz edilmesi gerektiğini anlatıyor olsa gerek.
Mutlu sonla biten ve sıkmayan nadir güzellikte bir roman olduğunu düşünüyorum.

Meray Atasoy, bir alıntı ekledi.
22 Oca 20:12

Tanıdığınız genç ve hayat dolu biri ilk kez öldüğünde -baktığınız, aranızda bağ olan biri- sizi adeta duvara fırlatıyor. Lanet olsun, hepimiz öleceğiz ve kimse bunun ne zaman nasıl olabileceğini bilmiyor! Ve o an kaderiniz üzerinde ne kadar az kontrolünüz olduğunu fark ediyorsunuz. Doğduğunuz andan itibaren kontrolünüz yok aslında. Ebeveynlerinizi seçemiyorsunuz, intihar etmediğiniz takdirde ölüm şeklinizi de seçemiyorsunuz.. Yapabileceğiniz tek şey seveceğiniz insanı seçmek, diğerlerine iyi davranmak ve dünya üzerindeki acımasızca geçen kısa zamanınızı olabildiğince iyi geçirmek.

İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 220)İki Yabancı Olmadan Önce, Renee Carlino (Sayfa 220)
AsiMavi, Sahip Olduğum Tek Şey'i inceledi.
22 Oca 02:13 · Kitabı okudu · Beğendi · 4/10 puan

Etkileyici bir aşk hikayesi .Her gecenin bir sabahı olduğunu hatırlatıyor insana..Umutsuzluğun nasıl umuda dönüştüğünü okuyorsunuz her sayfada..