MAKASAPATU, bir alıntı ekledi.
Dün 17:21

Aynaya baktığımda gördüğüm kahverengi gözler düşünceliydi. Orada, en güzel elbisenin ve en başarılı makyajın bile gizleyemeyeceği bir acı ve yas vardı.

Ruh Bağı, Richelle Mead (Sayfa 27)Ruh Bağı, Richelle Mead (Sayfa 27)
Neslihan Çalışkan, Son Fedakarlık'ı inceledi.
20 Mar 10:09 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

bu kitap serisini bitirdiğimde lise sondaydım. alacakaranlık serisiyle gelen bir vampir kitapları bitirme alışkanlığım vardı hep sevmişimdir vampirleri zaten ve bu kitapta alacakaranlıktan farkı yoktu çok güzel bir kitaptı bir günde bitirdiğimi hatırlıyorum ve umarım filmi yapılır diye de beklemiştim tabi 1. kitabın filmi çıktı ama diğer serileri göremedik umarım devamı gelir.

Sıla, bir alıntı ekledi.
18 Mar 00:35 · Kitabı okudu

Ölümle dolu bir dünyada insan sevgiyi takdir etmesini öğreniyor.

Son Fedakarlık, Richelle MeadSon Fedakarlık, Richelle Mead
Sıla, bir alıntı ekledi.
18 Mar 00:08 · Kitabı okudu

Sevdiğiniz kişiyle birlikteyken, eğlenmeniz normaldir ama onu düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk şey, eğlenmek olmamalı. Birbirimizi güçlendiriyoruz ya da beni daha iyi biri yapıyor diyebilirsiniz ve en önemlisi: Beni anlıyor.

Son Fedakarlık, Richelle MeadSon Fedakarlık, Richelle Mead
Sıla, bir alıntı ekledi.
17 Mar 21:27 · Kitabı okudu

Çünkü bazen insan detaylara kapılıp resmin bütününü unutuyor. Mesele elbise veya saçın değil. Sensin. Çok güzelsin. O kadar güzelsin ki canım yanıyor.

Son Fedakarlık, Richelle MeadSon Fedakarlık, Richelle Mead
İpek, Vampir Akademisi'yi inceledi.
 15 Mar 22:03 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kitap Rose ve Lissa adlı iki arkadaşın Aziz Vladimir Akademisi'nden kaçmasıyla başlıyor. İki yıl süren özgürlüklerinden sonra yakalanıyorlar ve akademiye geri götürülüyorlar. Lissa son Dragomir ve bir Moroi prensesi olduğu için elit hayatına devam ediyor. Rose ise bir Dhampir ve Dhampirlerin görevi Moroileri Strigoilerden korumak. Strigoiler ölümsüz olmak için diğer Moroileri öldüren kişiler. Lissa'yı aralarına katmak için can atıyorlar ve Rose'un işini zorlaştırıyorlar.
●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●◇●
Açıkçası vampirli veya kurt adamlı kitapları sevmem ama bu kitabı okurken baya eğlendim ve sevdim. Eğer karakterler vampir olmasaydı kitaba puanım daha yüksek olurdu. Kitap baya akıcı ve hızlı ilerliyor. RS'tan çıkmak için ideal. "Vampir kitabı ıyy" gibi önyargılarda bulunmamanızı ve okumanızı tavsiye ederim.

MAKASAPATU, Kan Sözü'ü inceledi.
22 Şub 16:29 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Doğruyu söylemek gerekirse Vampir Akademisi serisi benim çok sevdiğim bir seri değildi ama olaylar hiç durmuyordu, sürükleyiciydi ve kitapları ya da serileri yarım bırakmaktan pek hoşlanmadığım için seriye dördüncü kitapla devam etmeye karar verdim. Şimdi de iyi ki devam etmişim diyorum çünkü gerçekten güzeldi.
Seride şu ana kadar en sevdiğim kitap bu oldu. Üçüncü kitabın sonunda zaten çok şaşırmıştım, gerisinin nasıl geleceğini merak ediyordum ve güzel bir devam kitabı olunca sevindim.
Seriyi yarım bırakıp bırakmamak arasında kaldıysanız bence bırakmayın:)

Neslihan Çalışkan, Vampir Akademisi'yi inceledi.
22 Şub 13:23 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

çok güzel bir kitaptı. olay örgüsü karakterler olsun. Özellikle filmi çıkınca daha bir mutlu olmuştum 6 seriside güzeldi. alacakaranlık serisinden sonra 2. vampir serimdi unutulmaz.

Merve Demirhan, Vampir Akademisi'yi inceledi.
22 Ara 2017 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Şahsen ben pek sevmemiştim kitabı o dönemki vampir edebiyatı furyasının etkisindenmidir yoksa kitabın dilinin beni sürükleyememesindenmidir anlamadım serinin geri kalan kitapları ne ilgimi çekti nede listeme ekleme gereği duydum kitabı biraz zorlayarak bitti kısacası

Simge Kurtuluş, bir alıntı ekledi.
02 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bir şeyin olacağı varsa olur. Burada görsen de görmesen de. Ve gelecek sürekli değişir. Eğer seçeneklerimiz olmasaydı yaşamanın anlamı olmazdı.

Ruh Bağı, Richelle Mead (Sayfa 389)Ruh Bağı, Richelle Mead (Sayfa 389)