Giriş Yap
ISOLDE
@sadiedunhill6
“1987’ de doğdum. Çocukluğum küçükken öldü. Çocukluğumun burnunu kurtarabildim. Onunla dinleyip onunla öğrenebildim. 2004’te Bukowski’yi okudum. o gün bugündür huzurum yoktur.”
529 okur puanı
31 Oca 2019 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Derda olmalıymışım.
sana bugün çok üzüldüm diyebilseydim, sana bugün ve yarın çok üzüldüm diyebilseydim, sana yarın ve sonraki gün ve daha sonraları, ben çok üzgünüm diyebilseydim. ben üzülmek için mi doğdum ibrahim. ellerim titremek gözlerim dolmak dudaklarım bükülmek için mi benim. kapalı kapılar bir daha kapanıyor. açılmaya niyeti yok hiçbirinin. o araba buradan geçmez diyorlar. nereden geçer peki. sana nasıl gelinir geri nasıl dönülür ayaklarım yok mu benim. ben beklemek için mi doğdum ibrahim. uzaklara dalmak iç çekmek kök salmak için mi. içimde bir dikenli çalı. sağa sola döne dolaşa takılıyor ne yapsam faydasız. hasta değilim ama iyileșmek istiyorum. ışıklar sönmesin güneşi ikna edemiyorum., ben dermansız derde mi doğdum ibrahim. sesim kısılmak belim bükülmek hâlim bakılmak için mi. doğru söyle. dert ben miyim. dert ben miyim. dert ben miyim. senin ismin mübarek nefesin de öyledir belki. bir inşirah okusan. geçer miyim.
İzdiham Dergisi - Sayı 52
·
Someone once asked me: “How did you know you were in love with him?” I wasn’t sure how to explain it at first. Then, without thinking, I said: “I felt more at peace in his presence than I did without him. When I’m with him my soul is at peace and I feel at home in a way I never have before. When I realized that the peace and the sense of belonging that I had been deprived of and have been craving most of my life, I had sincerely found it while I was with him, without him even trying, that’s when I knew. That’s when I knew, this is love. I was in love.”
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
338
3.371 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.17