Sedef BEZCİLER, Sevme Beni Yanarsın'ı inceledi.
 24 Şub 00:51 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Cinayet ask polisiye ve sonunda entrika daha etkileyici bir son bekliyordum ama karakterler belliydi zaten sok etkisi yaratmadı ama akıcı bir kitap bir an önce bitirip başka kitaba gecesi geliyor insanın

Birini seveceksen, onu herşeyinIe sevme. Çünkü bittiğinde; onu unutamamana değiI, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın.

Sevda katıl, bir alıntı ekledi.
31 Oca 21:41

Birini seveceksen, onu herşeyinle sevme. Çünkü bittiğinde; Onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın..!

Alavara, Can YücelAlavara, Can Yücel
Gülşah çamlıbel, Sevme Beni Yanarsın'ı inceledi.
28 Oca 02:11 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Romantik komedi ve polisiye karışımı bir kitaptı. 12 ve 20 yaşa hitap edebilecek nitelikte olsada yinede okuması zevki ve akışı güzel bir kitap tavsiye ederim.

Can Yücel
Birini seveceksen, onu herşeyinle sevme. Çünkü bittiğinde; Onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın.

nrdngl, bir alıntı ekledi.
10 Oca 15:46 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

flört mü ediyordu ? Yoksa ben söylediği ve yaptığı herşeyi buna mı yoruyordum ? çünkü öyle etkileniyordum ki yakın zamanda benim olmazsa milyonlarca parçaya ayrılacaktım sanki.

Sevme Beni Yanarsın, Melissa Senate (Sayfa 137)Sevme Beni Yanarsın, Melissa Senate (Sayfa 137)
ROMANTİK AŞK, Sevme Beni Yanarsın'ı inceledi.
21 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Polisiye, gizem ve aşk.....
Aby, baş kahramanımız, karşısına çıkan ne kadar kötü olabilecek erkek varsa onlara aşık olan birisi. Yalnız kalmayı sevmiyor o kadar kötü ilişkilerine rağmen yılmıyor. Şıpsevdi bence...Hal böyle olunca şanssız Abby Foote bir gün eski sevgililerinden birinin cinayeti ve iki diğer eski sevgilisi için cinayete teşebbüsten baş şüpheli konumuna düşüyor. Cinayet soruşturması için gelen polislerden birisi de lise de ikin iki yıl boyunca platonik aşık olduğu erkek Benjamin karşısına çıkıyor. Tabi Benjamin Onu hatırlamıyor bile.. Soruşturma sürecinde çok yakın oluyorlar Aby tekrardan aşık oluyor Benjamin'e ama ümitsiz bir aşk işte. Onun katil olduğunu düşünen ve soruşturmayı yürüten polis....
Bu romanda polisiye de olunca sıradan bir romantik romanlıktan çıkmış.
Kitabın sonuna kadar katilin kim olduğunu tahmin edemedim. Sürükleyici, akıcı,okurken keyifli.
Genel itibariyle güzel, eğlenceli anlatımı ve heyecanlı kurgusu ile bir günde okunulacak kadar akıcı bir kitap. Tavsiye ederim

Birini seveceksen, onu her şeyinle sevme. Çünkü bittiğinde; onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın.

Zeynep Şimşek, Sevme Beni Yanarsın'ı inceledi.
15 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 5/10 puan

‘Çalıştığı dergideki "En İyiler" köşesinin editörü Abby Foote, "en kötü sevgiliyi seçme üstadı" olma yolunda ilerliyor. İstikrarlı ve olaylı bir şekilde terk edilen Abby'nin talihsizliklerle dolu aşk hayatı çığırından çıkmak üzere.’
°
Abby’nin eski erkek arkadaşının öldürülmesiyle başlıyor macera. Bunun arkasından önceki iki erkek arkadaşının öldürülmeye çalışılmasıyla şüphelimiz Abby oluyor. Bu cinayeti araştıran dedektif ise Abby’nin lisede platonik aşık olduğu Benjamin Orr. Bu olaylar bir araya gelince karmaşa başlıyor. Aşk kitabı diye başladığım kitap biraz polisiye, biraz aşk, biraz gerilimle harmanlanmıştı ve bu hali cidden hoştu. Kitap eğlenceli ve akıcı bir anlatıma sahipti. Karakterler çok samimiydi. Belirtmeden geçemediğim karakter ise Abby’nin üvey annesi. Davranışları ise tam nefret etmelikti kendisini hiç ama hiç sevemedim.
Bir de sonu pek içime sinmedi açıkçası. Fazla hızlı bir son oldu sanki.
Ama genel hatlarıyla bakarsak hoş bir kitaptı. Tabii beklentileri çok yüksek tutmadan başlamak gerekiyor. Bunaldığınız bir arada okunabilecek akıcı, tatlı bir kurguydu.