Şevval İpek, bir alıntı ekledi.
01 May 11:25 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

"Yaşıma uygun dediğin şey umarım elinde gül veya herhangi bir çiçekle onun kapısına dayanmak değildir.Aptal olmayan her kız bunu klişe bulur."

Mahzen, Şevval Çakmaktaşı (Sayfa 174)Mahzen, Şevval Çakmaktaşı (Sayfa 174)
Berfin Yüce, Mahzen'i inceledi.
 18 Mar 19:21 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Gerçekten guzeldi olaylar çok akıcıydı ve heyecanlıydı bi çırpıda bitirdim.
Olay :Bir ulke de ailesi ile arası iyi olmayan cocuklari teshis edip mahzen adında bir yere kapatilip bir kaç oyuna tabi tutması her yeni oyunda bir tık daha zorlaşan oyunlar var, ya ölürsün ya hayatta kalıp ordan çıkarsın iste Ellie ve arkadaşları zorlu oyunlardan geciyorlar ve sonunda cok acı hak etmedikleri olaylara mazuz kaliyorlar okumanızı tavsiye ederim:)

Beyzanur, Mahzen'i inceledi.
06 Tem 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Aileleriyle araları iyi olmayan genclerin ailelelerinin gozunde kiymete binmeleri icin yapilmis bir uygulama ve genclerin ailelerinin degerini bilmesi icin

büşra yıldız, Mahzen'i inceledi.
16 Haz 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Aile problemleri olan uçarı çocuklar için hazırlanmış bir serüvenin kitabı. Mahzende anlatılan olaylardan çok sonrasındaki anlatım daha iyi. Bu kadar büyük bir çalışma yürütülüyorsa mahzen odaları hakkında biraz daha bilgi verilebilirdi. Ama hayal gücü ve kitabın konusu diğerlerinden farklı olduğu için kesinlikle göze çarpabilecek bir eser eksik yönleri olsa bile.

Kübra Göktaş, bir alıntı ekledi.
22 May 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Mutluluğu hep yarınlardan beklemiştik. Birbirimize ''mutlu olduğumuzu'' değil, ''mutlu olacağımızı'' söyleyip durmuştuk.

Mahzen, Şevval Çakmaktaşı (Sayfa 193)Mahzen, Şevval Çakmaktaşı (Sayfa 193)