Şevval Koç'un Kapak Resmi
Şevval Koç, 2018 okuma hedefini güncelledi.
24 Oca 00:47
2018 Okuma Hedefi: 25 Kitap
2018'de 25 kitap okumayı hedefliyor.
Şu ana kadar 7 kitap okudu.
12 günde 1 kitap okumalı
Şevval Koç, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ı inceledi.
13 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 7 günde

Yıllarca Hogwarts mektubu bekleyen birisi olarak bu dünyanın hayatımdaki yerini anlatamam. Öncelikle filmlerinden çok, kitaplarını okumanızı tavsiye ederim.
Serinin en sevdiğim kitabı Melez Prens olsada; Felsefe Taşı, Harry ve büyücülük dünyası ile ilk kez tanıştığım kitap olduğu için yeri her zaman başka. Onlarla büyüdüğüm bu güzel dünyaya giriş bileti. Kısaca Harry Potter isimli çocuğun bir büyücü olduğunu öğrenmesi, Hogwarts isimli büyücülük okuluna gidişi, buradaki arkadaşlıkları ve başına gelen olayları anlatıyor. Tasvirleri, anlatımı çok güzel; adeta gözlerinizin önünde canlanıyor bu dünya. Konusu da gayet sürükleyici. Tekrar tekrar okumaktan, izlemekten bıkmadığım bu seri ile yeni tanışacaklara, bir dakika daha beklememelerini tavsiye ederim.

Şevval Koç, Gizli Şehir'i inceledi.
13 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 1 günde

Çizimlerinden, konusuna her şeyini -tabi ki- beğendim ve okumanızı tavsiye ederim. Batman çizgi romanları konu olunca tarafsız olamıyorum aslında. Ama gerçekten ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Yeni Batman çizgi romanlarını okumaya başlayacaklara ise bununla başlamalarını tavsiye etmem. Bence Year One, The Man Who Laughs, Dark Victory, The Killing Joke gibi çizgi romanlarla başlamanız daha iyi olur.
Okurken iyi vakit geçirmeniz dileğiyle..