• Henry Ford'un şu sözü bilinir: "İyi ki insanlar paranın ve bankacılık sisteminin nasıl işlediğini bilmiyor. Bilecek olsalardı sabaha çıkmadan ayaklanırlardı."
 • Yeni geliştirilen "cüce buğday" türü, vahşi ve saldırgan bir gluten yapısı meydana getirdi.
  Genetiğine müdahale edilmiş buğday yiyen insanoğlunun DNA'sında kimsenin öngöremeyeceği değişiklikler olabileceği belirtiliyor. Tehlikenin farkında mısınız? İki dilim buğday ekmeğinin, kan şekerini 2 yemek kaşığı şekerden daha fazla yükseltebileceğinin farkında mısınız?
  Gluten günümüz neslinin tütünüdür, zehiridir.
  GDO'lu buğday, içeriğindeki karbonhidrat bileşeni olan "amilopektin A" yüzünden kan şekerini hızla yükseltiyor. Neden? Glisemik indeksi çok yüksek de ondan! Çay şekerinin glisemik indeksi 59 iken, buğday ekmeğinin glisemik indeksi 72.
  ABD'li kardiyolog William R.Davis "Buğday Göbeği" kitabında buğdayın mükemmel bir zehir olduğunu yazdı. Hibrit buğdaydaki amilopektin A maddesi toz şekerden bile hızlı kan şekerini yükseltip, şeker metabolizmasıyla oynayarak, açlık hissi yaratarak kalp ve şeker hastalıklarına sebep oluyor.
  -Buğday yendikten 90 dakika sonra kan şekeri tavan yapıyor.
  -Bunun üzerine beyin pankreasa emir veriyor.
  -Aşırı yükselen kan şekerini düşürmek için bol miktarda insülin salgılanıyor.
  -İnsülin salgısı kan şekerini düşürüyor. Kan şekerinin düşmesi iki saat sürüyor.
  Yani buğday ürünlerini yedikten iki saat sonra tekrar acıkılıyor ve bunun üzerine tekrar yemek yeniyor. Bunun sürekli tekrarı sonucunda kilo alınıyor ve kan insülin seviyesi sürekli yüksek kalıyor.
  Daima insülin uyarısına maruz kalan hücrelerde insülin direnci gelişiyor ve insülin hormonu yağ yapımını arttırıyor. Ardından glukoz metabolizması bozuluyor ve çok geçmeden tip 2 diyabet hastalığı başlıyor.
  En sık duyduğumuz şudur: "Ekmeksiz hiçbir tat alamıyorum." Davis bunu şöyle açıklıyor: "Buğdayın beynimize yaptığı tam olarak şudur: Buğday sindirildiğinde açığa çıkan morfin benzeri bileşen olan beynin opioid reseptörlerine tutunur. Bu da vücutta keyif verici madde etkisi yaparak haz duygusu yaratır."
  Gıda üreticilerinin yiyeceklere mümkün olduğunca fazla gluten koymalarının sebebini anlıyor musunuz? Sizi bağımlı yaparak yavaş yavaş öldürüyorlar!
 • Shakespeare'in sözüdür: "Şeytan bir günah işleyeceği zaman işe önce günahı kutsallık zırhına sarmakla başlar!".
  Dediler ki: "Açlık on yıl içinde tarihe karışacak!".
 • "Petrolü kontrol edersen ulusları, yiyeceği kontrol edersen insanları kontrol edersin!" Kissinger.
  İnsanların size güvenip dayanmalarının, size bağımlı olmalarının ve bu şekilde sizinle işbirliği yapmalarının yolunu arıyorsanız, onları gıdaya bağımlı hale getirmek mükemmel bir yöntemdir.
 • Rockefeller diyordu ki, "Sahip olmak hiçbir şeydir, kontrol her şeydir." Yani..
  Eğer ülke hükümetlerini kontrol etmek istiyorsan, ülkedeki tekelleri kontrol etmeli, eğer uluslararası tekeller veya karteller kurmak istiyorsan bir dünya hükümeti kurmalısın!