• Bu gün bir rüya gördüm.
  Rüyamda gördüğüm kişi sitede hiç yüzünü görmediğim takip bile etmediğim birisiydi. Adi aklıma geldi bir an ve o an o geçti rüya dan.

  Rüya yi unutmak iyidir diye hatırlamak istemedim unuttum gitti bile çoğunu:)
  Ama hiç tanimadigim sohbet bile etmediğim ve çok nadir karşıma çıkan birinin rüyamda ne işi vardı anlayamadım gitti yahu :)
 • 536 syf.
  ·3 günde·Beğendi·10/10
  Dan Brown' in bütün kitaplari tek solukta okunacak cinsten basladin mi zaruri ihtiyaclar halinde birakmak mumkun degil! Başlangiç kitabin kapaginda verilen spoilin disinda su anda ki icinde bulundugumuz durumun vehametinin alameti diyebiliriz. Konuyu acarsam soyle; teknoloji azizim, hepimizi yiyecek tuketecek Gerci biz Türkler, fisini pilini benim taktigim alet mi bizi yiyecek diyecek insanlariz. Adamimiz Robert Langdon yine bir firtinanin icine dusuyor ve alninin akiyla cikiyor. ne cektin be robert ? Kitaba gore #2050 yilinda dunyanin sonu gelecek.Tamam bu da degerlendirilesi bir konu fakat teknoloji hepimize ayni derecede ulasmadi ki daha telefonun ne oldugunu bilmeyen kabileler var Bir de gecenlerde bir yazi yayinlandi onumuzdeki 50 yilin teknolojisine sahibiz aciklamiyoruz diye aciklasaniz ne olacak diyorum kapasite meselesi verileni karsilayacak kadar ileride degiliz Ya bir de soylemeden edemiycem teknoliji gelisse de ben kitabi elektronik ortamdan okumayi sevmiyorum! Dedikleri gibi kitabi tahmin ettik basi sonu belliydi degil kitap oldukca guzel ilerliyor konular birbiriyle baglantili gecisler yumusak ve hicbir hikaye atlanmamis her sorunun cevabi verilmis Ama yazarin en yaratici ve en basarili romani olduguna katilmiyorum biz #danbrown dan neler neler ogrenmis insanlariz.