Hande Kırkımcı, Cerrah'ı inceledi.
01 Nis 00:27 · Kitabı okudu · 11 günde · 9/10 puan

Steig Larsson , Millenium serisi beni çok etkilemişti ve şimdi de tess geritssen cerrah kitabı. Okurken gerçekten çok gerildim . Yazarımız doktor olduğundan tıbbi Terimleri kitapta en ince ayrıntısına kadar anlatmış, okurken bir tuhaf oldum. Rizzoli bu romanda geri planda kalmış.Gercekten tam bir gerilim romanıdir

Rumeysa Demirel, Örümcek Ağındaki Kız'ı inceledi.
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

Steig Larsson'un ölümünden sonra pek çok okur gibi ben de seriye dair umutlarımı bitirmiştim, harika bir yapıt ve devamı gelemeyecek diye üzülmüştüm. Ama David Lagercrant kurguya öyle güzel devam etmiş ki.. Larsson'u aratmıyor diyebilirim. Bi Larsson olamaz tabi ki ama arada kopukluk olmadan, bıktırmadan güzel bir kitap sunmuş bize yazarımız.

Lisbeth benim için bambaşka bir karakter. Kadın resmen efsane bir karakter. Mikael'le aralarındaki bağ bana çok sağlam geliyor, aşk değil yalnızca ya da dostluk değil. Her şey, hepsinden fazla fazla.

Bundan sonraki kitabı da okumak için sabırsızlanıyorum. Göze Göz Dişe Diş Diyen Kız! Çünkü o Lisbeth Salander.

Beyza Onat, Örümcek Ağındaki Kız'ı inceledi.
30 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Steig Larsson'dan sonra çok da beklediğim gibi değildi bu kitap. Kitabın çıktığını görür görmez alıp aynı gecede bitirdim. Diğer üç kitaba göre vasat denilebilir.

Erkan Çetin, Örümcek Ağındaki Kız'ı inceledi.
02 Eki 2016 · Kitabı okudu · 8 günde · 5/10 puan

David Lagercrantz Steig Larsson'dan aldığı Millennium efsanesini yeniden dirilterek çok başarılı bir iş çıkarmış ortaya ve bizi yeniden Lisbeth Salender'ın o suç ve hack dünyasına götürüyor ve bu sefer kız kardeşiyle de tanışıyoruz!