Giriş Yap
Dünya ne garip… Katil de maktül de aynı toprağın altında.
Reklam
264 syf.
·
Puan vermedi
Bu güzel eseri Umre’ye gitmeden önce okumayı çok isterdim. Mekke ve Medine’yi o kadar güzel anlatıyor ki, okuduktan sonra tekrar kutsal topraklara gitme isteği ile doluyorsunuz. Görselleriyle, tarihi olaylarıyla, yaşanmışlıklarla anlatılan çok güzel bir eser. Herkese tavsiye ederim. Özellikle O güzel mekanların yolcusu olmak nasip olursa, okuyup gitmenizi tavsiye ederim.
2 yorumun tümünü gör
Ebu Eyyûb El-Ensarî
Selametle ve emin olarak içeriye giriniz.
Medine
""Hac ve Umre çok önemli iki ibadettir ve aynı zamanda hemen her gidenin söylediği gibi bir nasip meselesidir. Eskiler, "Çağrılmadan gidilmez" derlerdi ya işte aynen öyle.Gitmek isteyenleri bir korku alır, "Acaba oralara gitmeye layık değil miyim diye!" Bu kutsal beldelere gelebildiğiniz zaman da zihninizde bir soru işareti oluşur, acaba buraların hakkını verebiliyor muyum, buradaki ibadetim kabul görüyor mu, bu tertemiz beldelere layık mıyım yoksa varlığım ile buraları kirletiyor muyum, diye.""
Talha Uğurluel
Reklam
264 syf.
·
Puan vermedi
Mekanlar ve Olaylarıyla Hz Muhammed'in Hayatı Mekke Medine
"Mekanlar ve Olaylarıyla Hz Muhammed'in Hayatı Mekke Medine" kitabı ciddi bir araştırma ve emek ürünü. Kitapta sevgili peygamberimizin hayatı kronolojik sıraya göre değil de ziyaret edilen kutsal mekanlara göre anlatılıyor. Kitap resimlerle zenginleştirilmiş ve bu resimler sizi alıp kutsal bir yolculuğa çıkarıyor. Peygamber Efendimiz ve sahabelerin ayak bastığı topraklara gidiveriyorsunuz. Bir siyer kitabı diyemeyiz ama kutsal topraklar için rehber niteliğinde yazılmış kaynak bir kitap. Umre'ye veya hacca gitmeden önce mutlaka okunmalı. Geldikten sonra tekrar okunmalı. Keyifli okumalar
Reklam
2
393
3.924 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42