• Kitap incelemeleri ve kitap alıntılarından başka paylaşımlarda bulunmak bu sitede pek adetim değil. Ama tiyatro izlemek ilgi alanları içine giren kitapsever arkadaşlara nacizane bir oyun tavsiyesinde bulunmak istiyorum.
    Ben bir tiyatro eleştirmeni değilim elbet o nedenle tiyatro sanatçılarını, tiyatroya gönül vermişleri negatif eleştirmek haddime değil. Ama yerlere göklere sığdırılamayan bazı dev oyuncuları tiyatro sahnesinde izleyince gözümde cüceleşivermeleri çok olmuştur. Bu oyuncuların bir kısmı gerçekten çok kötüydü bir kısmı da iyi oyuncu olmalarına rağmen amatör ruhlarını kaybetmiş bitse de gitsek modunda idiler:)
    Fakat son günlerde bir oyun izledim. Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri' nde en iyi kadın Oyuncu seçilen Nezaket Erden' in / Sevgili Arsız Ölüm - Dirmit adlı tek kişilik oyunu.
    Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. ''Sevgili Arsız Ölüm' mü? Tek kişilik oyun mu? Hadi canım sende diyerek :) İyi ki gitmişim.
    Eğer denk gelirseniz ne yapıp edin seyredin. Elbet kusursuz değil, çünkü çok genç ve yolun çok başında. Ama mutlaka seyredin...