1000Kitap Logosu
Arveles Toloş
TAKİP ET
Arveles Toloş
@tukendimm
Özelden yazmayın lütfen. Engel atıyorum bilginize
Ölüm Yerim
914 okur puanı
16 Nis 2021 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
118
Kitap
2
İnceleme
150
Alıntı
560
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
İklima'ya
İçimde bugün güzel bir telaş var. Sanki kaybettiğimi tekrar bulmuşum gibi. Aynı şekilde rüyalarımın değişmesi gibi, bir insan neyi çok dilerse o olur ya da. Bilmiyorum kalbim bugün çok farklı atıyor hissediyorum, biliyorum. Ben sanırım çok bağlandım hayalimde ki kızıma 🤭 sanki şu köşeden dönünce onunla karşılaşacakmışım gibi. Bilmiyorum ama baba hissi şu an tüm benliğimi kaplamış. Güzel kızım, İklima. Yaş aldıkça, ileri ki hayatında buraları okuyunca tuhaf gelebilir sana. Seni görmeden sana tutuklu kalan bir baban. Evet bugün çok güzel bir gün unutamayacağım bir gün güzel kızım. Bugün o kararı aldım vücudumun en anlamlı yerine, kalbimin üstüne İklima yazacağım yüreğime inmeni istiyorum. Minik ellerinle iyileştir bedenimi. Çok hayalim var kızım çok, ilk dansımızdan tut kızımla evleneceği güne kadar, çok hayalim var yapmak istediğim. Yüreğime iyi gelecek olan kızımla Eylem Aktaştan Yüreğimden Tut şarkısıyla göz göze ağlamadan dans edeceğim günü hayal ediyorum. Bu iletimi asla silmeyeceğim. Uygulama kapanmazsa tabi. Okurken baba; diye gözlerimin içine bakıp boynuma sarılışını hayal ediyorum 🥺 Seni çok seviyorum ❤️ Hayatın türlüsü var belki de bu hayallerime kavuşmayacağım, ya da kavuşup öleceğim bilinmez ama olurda kızım olursan okumanı isterim. İklima demek en güzel 3 kadın demek. İlki annem beni annene kavuşturmaya vesile olan. İkincisi hayatıma hayat katan biricik eşim seni bana kavuşturan. Üçüncüsü ise melekler gibi olan güzel kızım. Bunun için babacığım senin adın İklima ❤️
8
1.517
Arveles Toloş
tekrar paylaştı.
“Bu maskenin altında bir yüz var, ancak benim değil. Ne altındaki kaslardan daha ‘ben’dir o yüz… Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez."
1
61
- Öyleyse neden yüreğimi dinlemek zorundayım? - Çünkü onu susturmayı hiçbir zaman başaramazsın. Hatta onu dinlemiyormuş gibi yapsan da o yine oradadır, göğsündendir; hayat ve dünya hakkında ne düşündüğünü sana tekrarlamayı sürdürecektir. -Bir hain olsa da mı? -İhanet, senin beklemediğin bir darbedir. Ama sen yüreğini dinleyecek olursan, sana baskın yapmayı hiçbir zaman başaramayacaktır. Çünkü onun düşlerini ve arzularını tanıyacaksın ve onları hesaba katacaksın. Hiç kimse kendi yüreğinden kaçamaz. Bu nedenle en iyi onun söylediklerini dinlemek. Böylece, kendisinden beklemediğin bir darbe indirmeyecektir kesinlikle sana.
126