Giriş Yap
turuncubihayal
@turuncubihayal
Çünkü okumayı seviyorum Selam Gideon selam Adam selam Hardin selam Anthony selam Asher Lee selam Edward selam Philip selam Alistair selam Ignazio selam Andre selam Hunter karşılaşmak üzere....
731 kütüphaneci puanı
421 okur puanı
07 Nis 2019 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Layken' ın annesi
Sana her zaman saygılı mı davranıyor? İlk soru bu. İkinci soru, yirmi sene sonra da aynı kişi olsa, yine onunla evlenir misin? Ve son olarak, daha iyi bir insan olman için sana ilham veriyor mu? Bu üç soruya evet cevabını verebileceğin birini bulursan, iyi bir adam bulmuşsun demektir.
turuncubihayal tekrar paylaştı.
Bazı erkekler kadınların mutfağa ait olduğunu söyler. Bıçakların orada olduğunu unutma.
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Garrett' tan 2
Shelby iç çekti. "Anlaşılan sen şu iflah olmaz iyimserlerdensin. Hani , bardaktaki suya baktığında, yarısı boş yerine, yarısı dolu , diyenlerden!" "İçinde su olan bir bardak görürsem suyu ya içerim, ya da , lavaboya dökerim. Oturup da hakkında yorum yapmam."
Garrett' tan
"Beni çok şaşırtıyorsun, Shelby. Teklifimi böyle nazik bir dille geri çevireceğini hiç düşünmezdim. Bana, 'Sizin o ucuz motellerinizin yanına bile yaklaşmam,' gibi sözler etmeyecek misin? "
158 syf.
Garrett severek okuduğum bir karakterdi. Eğlenceli ve özgüvenli. İşinde de başarılı olunca ve ağzı da iyi laf yapınca Shelby gibi ben de gönlümü kaptırdım. İyi okumalar.
Aile Bağları
7.5/10 · 4 okunma
Savannah' dan
"Onu kendi haline bırak. Adamın istediği sadece yalnız kalmak." "Anlatacak bir öyküsü varsa öyle değildir, Bayan Scarlet. Dünyanın bilmesini istediği bir öyküsü varsa yalnız kalmak istemiyordur."
2
114
1.139 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.2