Biraz önce yüreğimize kor düştü;
Afrin'de 5 kahraman askerimiz şehit düştü. Ülkemizin başı sağolsun. Rabbim yaralı olan 7 askerimize acil şifalar versin.

Bizim huzurumuz için canlarını hiçe sayanlar; sizin hakkınızı ne yapsak ödeyemeyiz.

Ek; Üzülerek söylüyorum şehit sayımız 8, yaralı sayımız 13 olmuş inşaAllah daha da artmaz.

Ülkemizin Başı Sağolsun
Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalında çığ düşmesi sonucu 5 asker şehit oldu, 12 asker yaralandı. 
Konuyla ilgili Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, "Çığ düşmesi sonrasında,  Batman  Jandarma  KomandoTabur Komutanlığı emrinde görevli 5 personel şehit olmuş, 12 personel ise hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. 
Şehitlerimiz: Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh KULAOĞLU, Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi ÖZ, Jandarma Uzman Çavuş Durmuş TEK, Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN, Jandarma Uzman Çavuş Ali TAŞTEPE. 
Yaralılar: Jandarma Binbaşı Bülent CANTÜRK, Jandarma Astsubay Üstçavuş Ahmet KARADEMİR, Uzman Jandarma Çavuş Cihan İNAL, Jandarma Uzman Çavuş Ümit KÖSE, Jandarma Uzman Çavuş Eyyüb ALEV, Jandarma Uzman Çavuş Kadir YAMAN, Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Ali DİLEK, Jandarma Uzman Çavuş Bülent KILINÇ, Jandarma Uzman Onbaşı Mehmet KOYUNCU, Jandarma Uzman Çavuş Emin KESER, Jandarma Uzman Çavuş Taner AÇIKER, Jandarma Uzman Çavuş Yusuf DERTLİ 

Bizlere okumayı sevdiren güzel kalemlerden biri olan, Ökkeş serisinin müellifi Muzaffer İzgü vefat etmiş. Ülkemizin başı sağolsun...

Bu akşam ilk öğrencilerim için hevesle planlar, çalışma kağıtları hazırladım. Ben tanımadığım o küçükler için heyecanlanırken bu akşam bazıları babalarını, abilerini kaybetti. O babalar çocuklarının okuldaki ilk gününü göremeyecek. Bir saat önce yaptığım çok anlamlı bulduğum onca şey şu an o kadar boş geliyor ki, bu acıyı ne dindirebilir bilmiyorum. Umarım son olur. Rabbim ülkemizin birliğine, askerimizin canına kastedenlere fırsat vermesin. Milletimizin başı sağolsun.