Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
"İlk olarak size mastürbasyon yaptığımı söylemeliyim. Genellikle sabahları banyodan sonra, vibratör kullanıyorum. Bazı kitaplara bakarken göğüslerimi okşadığımda çok heyecanlanıyorum, göğüslerim çok büyük değil, bu yüzden iri, dolu dolu göğüslü kızlar görmek beni deli ediyor.."
İnsanlar, göğüs silikonları tartışma meselesi olmadan yüzyıllar önce bile, cinsel görünümlerini geliştirmek veya güzelleştirmek için ameliyatlara başvuruyorlardı. Vibratör bile (bugün dünyanın en popüler cinsel oyuncağı), şimdiden bir buçuk yüzyıllık bir tarihe sahip.
Vibratörlerin şaşırtıcı biçimde uzun bir tarihi var. Rachel Mains’in The Technology of Orgasm adlı harika kitabında belgelediği gibi, MÖ 300’lerden 1920’lere kadar doktorlar, “isteri” için kabul görmüş bir tıbbi tedavi yöntemi olarak kadınların cinsel organlarına orgazm olana...
Biz kadınların işi zor gerçekten. Bugünlerde bütün kızların vibratör satın almalarına şaşmamak gerek. Berbat bir durum, anlayacağın. Neyse, yaz bana. senin, Tanya.
Maraqlı faktlar var))
Vibratör 19. yüzyılın sonlarında elektrikle çalışır hale getirilen ilk cihazlardan biridir; dikiş makinesinden hemen sonra, elektrikli süpürgeden ise oldukça önce kullanılmaya başlanmıştır. Belli ki Victoria döneminde yaşamış olanlar önceliklerini iyi belirlemişlerdir.
23413
122 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.