Adele Parks

Adele Parks

Yazar
8.0/10
5 Kişi
·
26
Okunma
·
2
Beğeni
·
681
Gösterim
Adı:
Adele Parks
Unvan:
Yönetim danışmanı,yazar
Yetişkinliğe giden yolda birkaç savaş yarası almamışsan eğer, sığ ve ilker bir ruha sahipsin demektir.
536 syf.
·12 günde·8/10
Bu kitabı eşinden, sevgilisinden ayrılan veya ayrılmak üzere olan veya herhangi bir zaman diliminde ayrılmış olan herkese öneriyorum. Bu kitabı hayatında ne istediğini bilmeyen, kendini bulmaya çalışan herkese öneriyorum. Bu kitabı kadın erkek ilişkileri konusunda bir şeyler anlamaya çalışan herkese öneriyorum. Ve son olarak da eğlenirken düşünmek, düşünürken eğlenmek isteyen herkese öneriyorum.
Ben okurken çok eğlendim. Karakterleri bir sevdim, bir kızdım, bir nefret ettim. Çoklukla kendime veya çevremden birine benzettim. Başlarına gelen veya yaptıkları herhangi bir şey karşısında kaç kere, “Bu tam ben,” dediğimin sayısını bile unuttum. Kısacası bu güzel bir kitap, okuması keyifli ve okunmalı.
Beni tek bir şey rahatsız etti. Sonu. Tabii ki mutlu son biteceğini bekliyordum ama bana sanki biraz özensizce bitirilmiş gibi geldi. Bu kadar uzun bir kitabın sonu daha ayrıntılı, kitabın başından beri ayrı olan karakterlerin tekrar birlikte olmaları daha romantik bir şekilde kaleme alınmalı, tek bir cümle ile geçiştirilmemeli diye düşünüyorum. Gerçi yazar daha çok diğer kardeşin üzerine yoğunluk vermiş gibiydi ama kitabın başından sonuna kadar diğerini de okuduk. O yüzden onun ilişkisi ve hayatı bu kadar basit kelimelerle, geçiştirilir gibi bitirilmese daha hoş olurdu.
536 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
kitap oldukça dokunaklı ve soluksuz okunan bir roman Eliza ve Martha iki kardeşin hikayesini okurken aşktan kaçış olmadığını anlıyorsunuz her kadının hikayesi aslında tavsiye ederim
536 syf.
·Beğendi·4/10
Bİr solukta okunabilecek bir kitap , evet kabul ediyorum ancak ben abartılan kadın karakterlerden , bir anda verilen radikal kararlardan sonra sorunsuz hatta mükemmele dönen hayatların anlatıldığı kitaplara kızıyorum biraz. daha gerçekçi olmasını bekliyorum . bu tamamen benim görüşüm tabi.. öyle atarlı ablaların giderli hayatlarını okumak günümüz masalı gibi. gibi işte. birdaha okurmuyum ? hayır .
tavsiye edermiyim , belki .. soluklanmak yaz dizisi kıvamında bi lkaç gün okumak isteyenlere olabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Adele Parks
Unvan:
Yönetim danışmanı,yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 26 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 9 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.