Amargi Hillier

Amargi Hillier

Yazar
7.2/10
13 Kişi
·
25
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.956
Gösterim
Özgürlüğü ve Seçim Özgürlüğünü destekliyoruz ama bizim özgürlüklerimiz baskalarininkilerin başladığı yerde biter.
Amargi Hillier
Sayfa 7 - SAFİR BASIM YAYIN DAĞITIM
Bu kitapta belirtilen herhangi bir tekniği uyguladığınızda çekim hislerinizi artırmanızı sağlayacak gizli bilgelik üzerine uzmanlık kazanacaksınız ( Amargi hillier)
Farklı telepati örnekleri bulunduran bir kitap. Tek sevmediğim noktası cinsellik üzerinden gitmesi. Fakat verilen teknikleri kendinize uyarlarsanız çok yararlanırsınız.
Bana göre saçma sapan şey kitap benden portakal koklama mi portakali hissetme mi yada baska şeyleri imgelemi istiyor arkadaşım önermişti ney neymis bakim dedim de hisslere güdülere inan okusun bana saçma kitabın istediklerini uygulicak biri değilim önemli bilgiler var yok değil biraz fantaziye kaçıyo. Karanlık odaya geçip imgelemek düşünmek filan dinimizde var bu zaten zikir kitap yarım bıraktım fazla bişey diyemicem benim tarzım değil meraktan okudum daha ileriye gidemicem 102 de takıldım arkadaşım bittirdi kitabın sonunda kimseye önermeyin tarzı şeyler geçiyo sorumluluk benim üstümde değil diyor bende kitabın şuan dediklerinden tek bunu yapcam önermiyom kimseye.

-arkadaşım başarılı sonuçlar ulaştı bazen
Beynin gizli güçleri ile cinsel dürtüleri tatmin teknikleri üzerine durulmuş olması hayal kırıklığı sebebi.Tavsiye etmediğim bir kitaptır beklentilerin altında ve yüzeysel geçiştirilmiş.
Etkili mi? Bence etkili . Biri kadını telepati ile elde etmenin yolları var mantıklı da geldi bana. Zamanında parapsikoloji ile ilgilenmiş biri olarak bu alanda en azından farkındalığınızı arttıracak bir kitap.
çok beğendiğim bir kitap. içerideki teknikleri herseyde kullanabilirsiniz.sadece belli şeylerle kendinizi sınırlamayın. özellikle kitabın başlarında verilen bilgiler çok değerli.

Yazarın biyografisi

Adı:
Amargi Hillier
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 25 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.